2737
2734
عنوان

مامانایی که تازه زایمان کردین یا باردارین بیایین یه لحظه

| مشاهده متن کامل بحث + 723 بازدید | 101 پست
الان همه میگن بری خصوصی واقعا هزینش زیاده خوب اون هفت هشت تومنو آدم پس انداز میکنه واسه خودبچه تازه ...

من چون بیمه تکمیلی دارم هزینه ام کمتر میشه

خواهرم چله حق شناس وچله سوره حشر و احزاب برای ازدواج میگیره،،،چهل روز  سوره هایی از قرآن انتخاب می کنه ومی خونه که مناسب حاجت شما باشه   اینم ایدی تلگرامش Rostami146   خداروشکر خیلی ها حاجت گرفتن 
ماهم رسم داریم...شوهرم بنده خدا چندماهه ب فکر خرج بیمارستان و قربونی و گل و اینجورچیزاست...ک خداروشک ...

آره دعا کن ماهم کم نیاریم حالا این بیمارستانم شده قوز بالای قوز میگن دولتیا الان نری بهتره

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
منم خیلی نگران بودم دیروز رفتم بخش زایمان بیمارستانی که میخوام ببینم دیدم خلوت بود واینکه خصوصی اتاق ...

بیمارستان خصوصی با دولتی فرق داره ...ولی خدا کنه که به قول شما خلوت باشه

خوب خدارو شکر بیمه ای الان به دادت میرسه 

آره از اول بیمه کردم پول سنو پول ویزیت همه چی رو بهم برمی گردنن

خواهرم چله حق شناس وچله سوره حشر و احزاب برای ازدواج میگیره،،،چهل روز  سوره هایی از قرآن انتخاب می کنه ومی خونه که مناسب حاجت شما باشه   اینم ایدی تلگرامش Rostami146   خداروشکر خیلی ها حاجت گرفتن 
2740
بیمارستان خصوصی با دولتی فرق داره ...ولی خدا کنه که به قول شما خلوت باشه

راستش خیلی فرق داره خیلی

ماهم رسم داریم...شوهرم بنده خدا چندماهه ب فکر خرج بیمارستان و قربونی و گل و اینجورچیزاست...ک خداروشک ...

من قربونی نمیکنم بعدا که مریضی تموم شد قربونی میکنم چون پرسیدم از 4030 گفت پشم گوسفند امکان داره باشِ با شامپو بشورید 5دقیقه بعدم گوشت و چندساعت بذارید بیرون منم گفتم امکان داره میخوام به همه بدم به دلشون نشینه برای همین با خیال راحت بعدا میگیزم ولی یه جا پول میدم برای عقیقه بچه 

واسه شما چه روزی رو تاریخ زده

من 18فروردین شاید هم 16فروردین

2706