2733
2734
عنوان

قرص لاغری گلوریا

| مشاهده متن کامل بحث + 409084 بازدید | 674 پست
 کسی اصلشو تهیه کرده اگ میشه شماره کسی ک ازش خریدید برام بزارید

سلام عزیزم من من اصلشو خریدم روز چهارم هست 

دو شب اول بی خوابی داشتم، ولی الان خوابم خوب شده فقط دیروز نفس تنگی داشتم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

کسی اصلشو تهیه کرده اگ میشه شماره کسی ک ازش خریدید برام بزارید

من از دوستم گرفتم اصلشو خواهرش میفروشه خودش ۹۰ کیلو بود توی دو دوره ۱۲ کیلو کم کرده بود منم چون خودشو دیدم ک واقعا کم کرده خریدم ازش الان ۹ روزه میخورم اشتهامو کور کرده ولی بیخابی دارم همه هم میگن لاغر شدی خودمم حس میکنم ک شدم چون شلوارام از تنم میفتن خاستی پیجشو میدم ببین 

زندگیم دخترانم و همسر عزیزم😍
2731
ببین عزیزم شما نفس تنگی هم داشتید؟؟؟  من بخاطر نفس تنگی 3دونه ‌شو بیشتر نخوردم

چون انرژی زیادی داره ازاد میشه این حسو داری من فقط خیلی تشنه میشم و بیخاب و بی اشتها انگار دهنم تلخه با مشاورت صحبت باید کنی ببینی چی میگه بهت ولی واقعا لاغر میکنه منو همه میگن ک لاغر شدم

زندگیم دخترانم و همسر عزیزم😍
چون انرژی زیادی داره ازاد میشه این حسو داری من فقط خیلی تشنه میشم و بیخاب و بی اشتها انگار دهنم تلخه ...

منم بی خوابی رو دارم

ولی یه روز در میون قرص رو میخورم که نفس تنگی کمتر بشه،، مشاورم میگه تا حالا همچین موردی نداشتیم، آخه من قرص و از همسایمون گرفتم 

لطفا بعد از پایان دوره نتیجه رو همینجا بگو

من از دوستم گرفتم اصلشو خواهرش میفروشه خودش ۹۰ کیلو بود توی دو دوره ۱۲ کیلو کم کرده بود منم چون خودش ...

پیج دوستت رو هم بذار لطفا میخوام نتیجه کسایی که لاغر کردن رو ببینم

2738
سلام عزیزم من من اصلشو خریدم روز چهارم هست  دو شب اول بی خوابی داشتم، ولی الان خوابم خوب شده ف ...

سلام وضعیتت چطوره چقدر کم کردی 

نی نی سایتای عزیز لطفا برید لیزر وقتی میاید سایت انقدر پشماتون نریزه دائم در حال جمع کردن پشم و برگای شما هسم🤣
سلام عزیزم 5روز چهار تاشو خوردم 3کیلو کم کردم

عالیه مامان منم ۵ روزه خریده ۴ کیلو کم کرده 

نی نی سایتای عزیز لطفا برید لیزر وقتی میاید سایت انقدر پشماتون نریزه دائم در حال جمع کردن پشم و برگای شما هسم🤣
چه خوب  میشه بگید چه علائمی دارن؟  مثلا نفس تنگی درد داخلی دارن؟

سه روز اول بی خوابی خیلی هم تشنه میشه همین 

2706