2733
2739
عنوان

قرص لاغری گلوریا

| مشاهده متن کامل بحث + 409075 بازدید | 674 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نه داييم برام مياره اصلم مياره  اما هيچي نشد😐 من حتي ١٥ روز هم ايزي اسليم خوردم  اونم ...

من از دیروز ایزی اسلیم و شروع کردم تا حالا دو کیلو نیم کم کردم فقط مشکلم نخوابیدنه،از دیروز اصلا نخوابیدم

من از دیروز ایزی اسلیم و شروع کردم تا حالا دو کیلو نیم کم کردم فقط مشکلم نخوابیدنه،از دیروز اصلا نخو ...

خدايي خوشبحالت من تكون نخوردم😢😢

خوابت درست ميشه

عشقم همسرم😍نفسم بچه هام😍
2728

من مدتهاست استفاده میکنم، عالیه، با این موارد کنار میاید و درست میشه، بدترین عارضه اش روزای اول رو بیخوابیه ولی خیلی خیلی عالیه، کلا اشتها رو از بین میبره بدون اینکه صدمه بزنه ولی از اصل بودنش مطمئن بشید

سلام همگی.

من از امروز این قرص رو شروع کردم.

قبلا خیلی قرص لاغری گیاهی امتحان کردم و رژیم گرفتم ولی مشکلم اینه که نمیتونم جلوی هوس هامو بگیدم هر روز هوس غذا میکنم.

تا اینکه ۳هفته پیش دوستم بهم پیشنهاد کرد ولی من قبول نکردم گفتم گرونه ولش کن.اون خودش تازه میخواست شروع کنه به مصرف. چند روز پیش دیدمش باورم نمیشد که توی سه هفته انقدر لاغر شده‌. کلا آدم خیلی چاغی نبود ولی شکم پهلو داشت ولی قشنگ کمرش باریک شده بود.گفت ۶کیلو کم کردم. 

منم تصمیم گرفتم بخرم. حالا تا ماه دیگه بازم میام درمورد خودم مینویسم که چه تغییری کردم.

بسته بندی جدید این محصول عوض شده.کپسولش مشکیه روش ماه و ستاره داره. 

من مدتهاست استفاده میکنم، عالیه، با این موارد کنار میاید و درست میشه، بدترین عارضه اش روزای اول رو ب ...

چقدر کم کردی باهاش؟

چند کیلو بودی چند شدی الان؟

من الان ۹۳کیلو هستم مشاورم بهم گفت قول میدم تا آخر این دوره ۸۶ الی ۸۴ بشی. ببینم چطور میشه.

خیلی هیجان دارم چون خیلی ناراحتم از اضافه وزنم😔😔😔

اره من ده تا گرفتم من جوری بودم ک هرشب میرفتم بیرون باید فست فود میخوردم عشق فسا فودم میرفتم بیرون و ...

سلام خوب هستید عزیز بعد از چندتا قرص تاثیرش را دیدید من 14.تا خوردم به زور یه کیلو کم کردم

خوشا به سعادت هرکس که عمیقا احساس خوشبختی میکنه😔
2740
سلام همگی. من از امروز این قرص رو شروع کردم. قبلا خیلی قرص لاغری گیاهی امتحان کردم و رژیم گرفتم ول ...

من دو هفتس میخورم هیچ تغییری نکردم نه وزن نه سایز😔😔😔😔

چقدر کم کردی باهاش؟ چند کیلو بودی چند شدی الان؟ من الان ۹۳کیلو هستم مشاورم بهم گفت قول میدم تا آخر ...

ببخشید برا شما چطور بود مصرف کردید من هیچ تاثیری نداشت دوهفتس دارم میخورم

سلام خوب هستید عزیز بعد از چندتا قرص تاثیرش را دیدید من 14.تا خوردم به زور یه کیلو کم کردم

من ۱۰ تا خوردم خورد یه قرنطینه اسفند خودم وزن نکردم اصن

وزن اولیه ۷۰ هدف ۶۶ ایشالا تا تیر ماه میترکونم :) 
 سلام من ۱۷ سالمه قرص‌گلوریا دز پایین یعنی اسپین رو شروع کردم و اشتهامو خیلی کور کرده بنظرتون ت ...

.

سلام شما استفاده میکنید  قرص خوبی هست ؟منم میخوام بخرم ولی از عوارضش میترسم منم خیلی چاق شدم ۶۱وزنم ۱۵۵قدمه میخوام دوباره بشم ۴۵ولی نمبدونم چه کنم استپ وزنی کردم اصلاً کم نمیکنم اشتهامم خیلی خیلی خیلی زیاده 😭😭

😊
من مدتهاست استفاده میکنم، عالیه، با این موارد کنار میاید و درست میشه، بدترین عارضه اش روزای اول رو ب ...

عزیزم من شروع کردم ب خوردنش اما همش احساس سوزش سر دل و ترش کردن میکنم...راستی میشه باهاش مولتی ویتامین هم خورد؟

.دوس دارم همسرم خوب شه معجزه شه و سنگای کلیه ش از بین بره و دیگه هیچوقت سنگ نسازه...
2706