2737
2739
عنوان

عکس چشمام

| مشاهده متن کامل بحث + 1408 بازدید | 68 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
ابروهات فیبروز کن یه سایه تیره کم پشت و زیر چشم و ریمل.. بیشتر توجه صورتت بزار روی لب یعنی رژ جیغ ...

فیبروز واسه ابرو یعنی چی؟ 

میخوام ابروهام قهوه ای باشه ولی نمیدونم چی کار کنم .. میگن میکرو هم خوب نیست .تاتو هم انگار دوست ندارم .(ابروهام مشکیه اصلااا بهم نمیاد)

ابروهات فیبروز کن یه سایه تیره کم پشت و زیر چشم و ریمل.. بیشتر توجه صورتت بزار روی لب یعنی رژ جیغ ...

کی من عزیزم؟

عکس لبام هم بفرستم 🙊

😐واسه اولین بار قرار بود موهای مشکیمو هایلایت کنم و بسیییی خوشحال بودم‌و لحظه شماری میکردم و چقدددر واسه اولین بار قرص جلوگیری خوردم‌که پریود نشم یوقت که رنگ موهام خراب شه...ازبدشانسی من که شوهرم راضی شد بلاخره رنگ کنم کروووونا😑😑😑😑😑اومد و همه چیزو خراب کرد😐😐
2740
آره ب چشمت نمیاد ولی ماشالله چشات خیلی خوشگله

ممنون عزیزم😘

😐واسه اولین بار قرار بود موهای مشکیمو هایلایت کنم و بسیییی خوشحال بودم‌و لحظه شماری میکردم و چقدددر واسه اولین بار قرص جلوگیری خوردم‌که پریود نشم یوقت که رنگ موهام خراب شه...ازبدشانسی من که شوهرم راضی شد بلاخره رنگ کنم کروووونا😑😑😑😑😑اومد و همه چیزو خراب کرد😐😐
منم داغونم بلد نیستم خط چشم بکشم  چشمم هم پف داره😢

فقط انتها رو بکش با مداد چشم بعد با براش درستش کن خیلی جذابه خط چشمی ک با براش کشیده میشه .شما سعی کن نازک و باریک بکشی ک قشنگ تر باشه و جوون تر ب نظر برسی

کی باید جمع کنه این قلب داغونو💔قلب ی دختر ۲۱ ساله سوخت💔
چشای منم کوچیکه اما اینطوری خط چشم میکشم بالاشو ک بکشی زشت میشه اما اینطوری چش درشت تره

خوشگله ولی انگار اینطوری به من نمیاد

ولی واسه شماخوشگله

فیبروز واسه ابرو یعنی چی؟  میخوام ابروهام قهوه ای باشه ولی نمیدونم چی کار کنم .. میگن میکرو هم ...

از هاشور ظریف تر و طبیعی تره

هر اتفاقی براتون افتاد صبور باشید،حکمت خدا رو می فهمید..🙂
2706