2777
2789
عنوان

عکس چشمام

| مشاهده متن کامل بحث + 1412 بازدید | 68 پست
از تو همین عکس ک اسی گذاشت معلوم۶ ک چشم ریز با خط چشم پهن بزرگتر دیده میشه

ولی جالب نمیشه خاصیت خط چشم اینه ک کلاااا چشمو بزرگ میکنه

آدم دروغگو حسابش پاکه چون دهنشو واکنه همه میفهمن خالی میبنده بترسین از آدم راستگو که اگه دروغ بگه حرفش سنده همه باور میکنن

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خیلیی بد کشیدی خط چشمتو

واقعا  

😐واسه اولین بار قرار بود موهای مشکیمو هایلایت کنم و بسیییی خوشحال بودم‌و لحظه شماری میکردم و چقدددر واسه اولین بار قرص جلوگیری خوردم‌که پریود نشم یوقت که رنگ موهام خراب شه...ازبدشانسی من که شوهرم راضی شد بلاخره رنگ کنم کروووونا😑😑😑😑😑اومد و همه چیزو خراب کرد😐😐

چشمو با نوک خط چشمتون تقسیم‌کنید از نوک چشم تا وسط چشم باطد نازک و باریک باشه تا جذاب تر ب نظر بیاد از وسط چشم تا انتهاش باید پهن یا متوسط بکشید و سر بالا 

کی باید جمع کنه این قلب داغونو💔قلب ی دختر ۲۱ ساله سوخت💔
جدی مرسی

۳۲

😐واسه اولین بار قرار بود موهای مشکیمو هایلایت کنم و بسیییی خوشحال بودم‌و لحظه شماری میکردم و چقدددر واسه اولین بار قرص جلوگیری خوردم‌که پریود نشم یوقت که رنگ موهام خراب شه...ازبدشانسی من که شوهرم راضی شد بلاخره رنگ کنم کروووونا😑😑😑😑😑اومد و همه چیزو خراب کرد😐😐

ابروهات فیبروز کن

یه سایه تیره کم پشت و زیر چشم و ریمل..

بیشتر توجه صورتت بزار روی لب یعنی رژ جیغ مثل نارنجی یا قرمز صورتی

هر اتفاقی براتون افتاد صبور باشید،حکمت خدا رو می فهمید..🙂
چشمات زیباست

ممنون عزیزم

چشمو با نوک خط چشمتون تقسیم‌کنید از نوک چشم تا وسط چشم باطد نازک و باریک باشه تا جذاب تر ب نظر بیاد ...

منم داغونم بلد نیستم خط چشم بکشم 

چشمم هم پف داره😢

به امید روزی که کرونا نابود شه 😇یک عدد معتاد به نی نی سایت   
32

منم گفتم‌۳۲😁

2801