2737
2739
عنوان

عکس چشمام

1408 بازدید | 68 پست

چشمام کوچیکه

خط چشم که میکشم بزرگترمیشه بنظرخودم

و بعدش انگار سنم میره بالاتر با خطچشم

ولی وقتی فقط ریمل میزنم یا کلا ارایش نمیکنم هم رنگ چشمام‌خوشگلتره و هم‌بی بی فیس ترم

حالا عکس چشمامو میزارم‌بگید ایا درست میگم یا نه

و لطفا بگید اونجاکه بدون خط چشمه و اونجا که خطچشم کشیدم‌چندساله میخورم

نت ضعیفه ولی سعی میکنم‌خیلی سریع بزارم

😐واسه اولین بار قرار بود موهای مشکیمو هایلایت کنم و بسیییی خوشحال بودم‌و لحظه شماری میکردم و چقدددر واسه اولین بار قرص جلوگیری خوردم‌که پریود نشم یوقت که رنگ موهام خراب شه...ازبدشانسی من که شوهرم راضی شد بلاخره رنگ کنم کروووونا😑😑😑😑😑اومد و همه چیزو خراب کرد😐😐

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
چشای منم کوچیکه ولی بلد نیسم خط چشم بکشم یاد منم بده☹️

خط چشم نازک بکش 

آدم دروغگو حسابش پاکه چون دهنشو واکنه همه میفهمن خالی میبنده بترسین از آدم راستگو که اگه دروغ بگه حرفش سنده همه باور میکنن
2740

صبرم تموم شد

بای

مسافر: مادر وینستون داری؟                                        گیلانه: پسر جان تو دکه ست خودت بردار.                      مسافر: ارزون نشده؟                                                   گیلانه: چی ارزون شده جز جون آدمیزاد...

🚶‍♀️🚶‍♀️🚶‍♀️🚶‍♀️

کاربر سابقم ☺☺نی نی یار دیگه شماره تلفن ندارم نترکون لطفاپیش بسوی خوش اندام شدن 😍👌وزن شروع ۷۷وزن  ۹۹/۴/۱۲ ۷۴.۴ وزن ۹۹/۵/۷ ۷۱.۴وزن هدف ۶۰😍😍میتونم حتمااااا میتونم 
2706