2733
2734

دخترم دوروزه رفته تو۶ماه هنوز دل پیچه داره،روده هاش وقت شیر خوردن صدا میده، تا صبح بی قراری و گریه....

کولیز،گرمیچر ایرانی  وخارجی،کولیکز،پدی لاکت،غرق نعنا و.....

هرچی که فکرش روکنید،دکتر هم میگه واسه همه بچه هاهست،دیگه سردرد گرفتم عزیز خوابی،شکمش ۷رو  یه بار به زور شیاف کارمیکنه،دیگه رفت تو ۶ ماه کی خوب میشه پس

خدایا!!!!!دستموهیچ وقت ول نکن🖐

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2742

بچه ۶ماهه باید حداقل روزی۲بارپی پی کنه.

واس اون گریه میکنه.

حالِ دِلم خوبه چون خُدا باهامه  وگرنه                                 میدونم دَرد از هر طرف دَردِ☘🥀                                             عضو گروه آبی💙وزن اولیه۷۶💙وزن هدف۷۰                             به امیدموفقیت🖐

گریپ واتر هم امتحان کن

اما بچه منم اوایل روانیمون کرد اگه شیر خشک بش میدی«چه شیریه؟»باید تغییرش بدی اگرم شیر خودته ک رعایت کن

من کلا دارو رو قطع کردم تا یک ماهگی همه اینارو بش دادم ن ببخشید تا دوماهگی بعد خسته شدم قطعشون کردم یعنی عالی شد بچه بخدا اصلا از این رو ب اون رو شد راحت شبا میخوابه فقط و فقط یا پوشکش خیس باشه یا شیر بخواد اونم در شب دوبار شکمشم در روز یک یا دوبار کار میکنه وزن گیریشم خداروهزار مرتبه شکر عالیه بزنم ب تخته

روغن زیتون بزن دور نافش مث عقربه ساعت ماساژ بده پاهاشو جمع کن تو شکمش آروم بوق میزنه آروم میشه  معدشم کار میکنه راستی اگه شیر خودت می خوره زیره سیاه بریز رو همه غذاهات  بخور 

خدایا من ۵۰۰ میلیون دستی می خوام میشه تا تورم بیشتر نشده بهم بدیش ممنون میشم  
2740
روغن زیتون بزن دور نافش مث عقربه ساعت ماساژ بده پاهاشو جمع کن تو شکمش آروم بوق میزنه آروم میشه   ...

هرچی که بگی امتحان کردم،یه رو  تاثیر داره چندروز بعد باز همون میشه ،،دیگه کلافه شدم،،،

خدایا!!!!!دستموهیچ وقت ول نکن🖐
2706