1711
1714

۵ ساله ازدواج کردم.. قبل از ازدواج و حتی بعدش همیشه از مادرشوهرم زجر کشیدم... همیشه باعث اختلاف من و شوهرم شده... ازش متنفرم... خیلی خیلی خیلی بهم بی احترامی کرده فحش داده ولی خدا شاهده هیچوقت جوابشو ندادم.. خلاصه اینکه اصلا دل خوشی ازش ندارم.... تا اینکه پارسال پدر شوهرم که آه در بساط نداشت مرد

یه اهوازیه قوی 💪💪 و یک گرافیست خوش ذوق 😍

خانم‌ها، پوستتون رو پاکسازی کردید؟

ماسک ذغال فریمن و کلی ماسک پرفروش با تخفیف فقط از سایت پیشگام نگار

بچکون گلم

تو را به جای همه ی کسانی که نمی شناخته ام دوست میدارم                                            تورا به جای همه ی روزگارانی که نمی زیسته ام دوست میدارم                                            برای خاطر عطر نان گرم وبرفی که اب میشود و برای نخستین گناه                                           تورا به خاطر دوست داشتن دوست میدارم        تو را به جای تمام کسانی که دوست نمی دارم    دوست میدارم    
1713

شوهر منم بیکاره... یه روز داره یا روز نداره... خودم سرکارم هیچوقت باهاش تو و منی قبلنا نداشتم الانم همینم ولی دیگه خسته شدم.. مدرشوهرم که فوت شد اجاره خونشون افتاد رو دست ۲ تا بچش.. با این نداری ماهی ۴۰۰ باید بدیم برا اجارش با این وجود حتی یک هفته تو خونش نمونده حتی یه هفته... همش خونه این و اونه   خونه ما خیلی کمتر میاد

شوهر منم بیکاره... یه روز داره یا روز نداره... خودم سرکارم هیچوقت باهاش تو و منی قبلنا نداشتم الانم ...

الان ناراحتی خونت نمیاد

سه بار سقط داشتم الانم که متاسفانه مشکل باروری پیدا کردم یه صلوات برای اینکه حامله بشم و صحیح و سلامت بیاد بغلم مهمونم میکنی؟؟🌺🌺🌺
1710
سکتش بده از دستش راحت شی

دستت درد نکنه .واقعا راهکار خوبی بود😂😂😂

تو را به جای همه ی کسانی که نمی شناخته ام دوست میدارم                                            تورا به جای همه ی روزگارانی که نمی زیسته ام دوست میدارم                                            برای خاطر عطر نان گرم وبرفی که اب میشود و برای نخستین گناه                                           تورا به خاطر دوست داشتن دوست میدارم        تو را به جای تمام کسانی که دوست نمی دارم    دوست میدارم    
سکتش بده از دستش راحت شی

😳😳😳😳

-اگه من نباشم صبح کی بیدارت میکنه؟🤔.                                     +شاش!😂                                             اگه نظرت مخالف نظر من ریپ نکن😏😏😏این نظر منه..دلم میخواد به تو هم ربطی نداره😒😒😒             بچه ها یه تاپیک دارم در مورد «کرونا»یه دعا خیلی کوتاهه..واسه جلوگیری از بیماری های صعب العلاج..دوست داشتین بخونین😍                             میگم نمیشه کرونا بشینه خونه، ما بریم بیرون 😭 آخه حوصلمون سررفته

به من و شوهرم خیلی ظلم کرد ولی باز شوهرم جونشو براش میده... خیلی افراطیه... این هفته از شنبه اومد خونمون موند تا سه شنبه... با این وضعیت کرونا... اینم که هر روز یه جاست... باز احترامش گذاشتم و شوهر بیکا  منم کنارش جم نمیخوره مثل کلفت باید جلوش میذاشتم و برمیداشتم بازم احترامشو گذاشتم..در صورتی که بچه ها شوهرم هیچ احترامی برا خونواده من قائل نیست... تو یه مسافرت بابامو تو ماشینش راه نداد به این بهونه که وظیفه پسرشه نه من.... همون روز خیلی اشک ریختم... ولی بازم مامانش که اومد احترامشو گذاشتم

1709

تا دیروز هی میگفت چرا همش تو خونه نشستینو پسمرمو افسرده کردی و... من سر این مریصیه دوست ندارم برم بیرون به شوهرم گفتم خسته شدم فردا یعنی همون دیروز ببرش دیگه چون چهارشنبه سوریم بود مطمئن بودم خودشم دووم نمیاره چون خیلی پی خوش گذرونیه

تا دیروز هی میگفت چرا همش تو خونه نشستینو پسمرمو افسرده کردی و... من سر این مریصیه دوست ندارم برم بی ...

مث مادرشوهرمن تو خونه بندنمیشه میگیم کروناهست میگ دروغ همچین ویروسی نیس هرجا هم میره مجهزبادستکش و ماسک 🙄🙄🙄🙄🙄🙄🙄🙄🙄🙄🙄🙄🙄🙄🙄🙄🙄🙄🙄🙄🙄

عشق ورزیدن زیباترین کوتاهترین راه منتهی ب خداست  
به من و شوهرم خیلی ظلم کرد ولی باز شوهرم جونشو براش میده... خیلی افراطیه... این هفته از شنبه اومد خو ...

هیچی نگفتی که این شده دیگه.... نمیدونم چرا فکر میکنین از حقتون کوتاه بیاین عزیزمیشین. به پدرتون بی احترامی کرد باید باهاش برخورد میکردی یاد بگیره خانواده هرکس براش عزیزه

به من و شوهرم خیلی ظلم کرد ولی باز شوهرم جونشو براش میده... خیلی افراطیه... این هفته از شنبه اومد خو ...

واقعا ب پدرت بی احترامی شده وتو باز ب خونواده شوهر احترام میزاری.نیکی ک از حد بگذرد نادان خیال بد کند.

1717