2733
2734

سلام خانمها 

میخواستم درددل کنم

مامانم زن خوبیه خیلی زحمت ماهارو کشیده، اون موقعی که بابام ولمون کرد و رفت زن دوم گرفت تنها کسی که جمعمون کرد مامانم بود ولی متاسفانه خیلی دروغ میگه که واقعا آدم رو اذیت میکنه، دلیل اختلاف اصلیش هم با بابام همین دروغ گو بودنش بود. بدبختی اینجاست که هیچ وقت هم قبول نمیکنه که دروغ گفته هرچی هم براش دلیل ومدرک مستند میاری میزنه زیرش و هاشا میکنه.

برای همین دوست صمیمی نداره خواهراش باهاش خوب نیستن ،منم که چون مادرمه نمی تونم ولش کنم که.

حتی شوهرمم ازدستش خیلی وقتا شاکی میشه اما به روی کسی نمیاره.

این اخلاقش خیلی آزاردهنده است و حاضر نیست خودش رو اصلاح کنه.

درحدی دروغ میگه که حتی وقتی میره یک کیلو پیاز میخره ازش بپرسی چند خریدی حتی قیمت پیاز رو هم دروغ میگه،برای هرچیزی دروغ میگه، ازش میپرسم تو غذا نمک ریختی؟ معلومه که ریخته ها اما میگه نریختم.واسه کوچکترین مسایل دروغ میگه.

عادت کرده به اینکار، خسته شدم از دستش، ازاینکه واسه همه کلی محبت میکنه اما هیچکس دوسش نداره ناراحتم .

تحمل کردنش برام خیلی سخته.

بچه ام تازه میخواهد بدنیا بیاد میخواهم بیام بمونم پیشش اما بااین اخلاقش دیوونه میشم ازدستش.

به هر حال مادر آدم کافر هم باشه احترامش واجبه.شما به خوبی ها و زحمتاش فکر کن

ادموند هیلاری اولین فاتح اورست پس از تلاش ناموفقش برای صعود رو به اورست گفت:برمیگردم فتحت میکنم تو یه کوهی و نمیتونی رشد کنی اما من یه آدمم و میتونم؛او در 1953 اورست را فتح کرد.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
اصلا قبول نداره اخلاقشو  خسته ام کرده تا بهش میگی چرا دروغ میگی شروع میکنه دادو بیداد و گریه ...

و البته وقتی اینه کاریش نمیشه کرد منم اطرافیانم دارم فقط متاسفانه تو جمع ی دروغایی میگ‌ک خودشو گنده نشون بده 

بگی ستاره تو اسمون‌میگه من رفتم چیدم😳😳😳😳

خدایا خوشگلیامو خوشگلتر کن🥴

عزیزم شاید یه نوع فراموشکاریه ک واقعیت ها یادش نمیاد مجبور به دروغ میشه ک خودش هم نمیدونه دروغ میگه

برای سلامتی برادر ۷سالم یه صلوات بفرست💜 اللهم صل الله محمد وال محمد💜بچه ها دعام کنید شنیدم دعای نی نی سایتیا خیلی گیراست دعا کنید زندگیم روبه راه بشه خیلی مشکل دارم منم همتونو دعا میکنم خدای بزرگ هرچی رومیخوایید بهتون بده مرسی دوستتون دارم😘
و البته وقتی اینه کاریش نمیشه کرد منم اطرافیانم دارم فقط متاسفانه تو جمع ی دروغایی میگ‌ک خودشو گنده ...

اینم همینطوره همه به دروغگو میشناسنش 

ازاینکه پشت سرش حرف میزنن خیلی ناراحت میشم

2740
موافقم ، اما صبر و تحمل هم یه حدی داره  کاری ازدستم برنمیاد اما واقعا توی سختی ام

همون صبر شما اجر داره و مادر هم خیلی عزیزه.شاید عادت کردن به این رفتار.اگه میتونی خیلی دوستانه بهشون بگو 

ادموند هیلاری اولین فاتح اورست پس از تلاش ناموفقش برای صعود رو به اورست گفت:برمیگردم فتحت میکنم تو یه کوهی و نمیتونی رشد کنی اما من یه آدمم و میتونم؛او در 1953 اورست را فتح کرد.

ببرینش روانشناس شما میگین دروغ شاید خودش یادش بره چه کارایی کرده چیزایی دیگه بیاد توذهنش ک شما میگین دروغ

برای سلامتی برادر ۷سالم یه صلوات بفرست💜 اللهم صل الله محمد وال محمد💜بچه ها دعام کنید شنیدم دعای نی نی سایتیا خیلی گیراست دعا کنید زندگیم روبه راه بشه خیلی مشکل دارم منم همتونو دعا میکنم خدای بزرگ هرچی رومیخوایید بهتون بده مرسی دوستتون دارم😘
عزیزم شاید یه نوع فراموشکاریه ک واقعیت ها یادش نمیاد مجبور به دروغ میشه ک خودش هم نمیدونه دروغ میگه

بعید میدونم فراموشکاری باشه ، چون وقتی دروغش فاش میشه شروع میکنه به دادوبیداد و ناراحتی آخرشم میگه دروغ گفتم که گفتم .نشونه ای از فراموشی نداره

ببرینش روانشناس شما میگین دروغ شاید خودش یادش بره چه کارایی کرده چیزایی دیگه بیاد توذهنش ک شما میگین ...

اصلا قبول نداره اخلاقش رو

مشاور نمیاد

خودشم میدونه دروغ میگه یه وقتایی افتخار میکنه به این کارش که نشون میده فراموشی نیست

حتی دکتر هم میره به دکتر هم نشونه های مریضیشو الکی یه چیزای دیگه میگه بهش اعتراض که میکنم شروع میکنه توجیح دروغش که اگه راستشو میگفتم فلان میشد و بهمان

وقتی که پدرم زنده بود روابطم بامادرم رو خیلی کم کرده بودم اما ازوقتی پدرم فوت شد دلم برای مادرم میسوزه که تنهاست سعی میکنم بیشتر دورو برش باشم.اما هرروز پشیمون میشم از دیدنش