2737
2739
عنوان

خانوما کمک کنید یه لحظه بیاید

| مشاهده متن کامل بحث + 238 بازدید | 25 پست
تبش بالا بود دکتر  گفت استامینوفن فقط بخوره با اونم ۳۸ میشد بیهال و سر دردم داشت انشاالله بلا ...

منم تب ۳۸ دارم با درد شدید قفسه سینه خدا بخیر کنه ی حمد هم برا منم بخون پس لطفا!صبح بشه برم دکتر ترسیدم یا خداا

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

حتما برو سرفه هم داری؟ خدا کمک کنه 

سرفه ی کم سرشبی داشتم خوب شد دیگه ندارم 

شوهر خواهرتون سرفه هاش چطور بود مداوم بود یا قطع میشد؟!

حتما میرم دکتر ی نفر دیگه اینجام گفت علایم خفیفش رو داری 

2731
سرفه ی کم سرشبی داشتم خوب شد دیگه ندارم  شوهر خواهرتون سرفه هاش چطور بود مداوم بود یا قطع میشد ...

سرفه هاش مکرر نبود ولی بدن درد و سر درد هم داشت 

بعد هی سرفه هاش بیشتر شد

سرفه هاش مکرر نبود ولی بدن درد و سر درد هم داشت  بعد هی سرفه هاش بیشتر شد

انشاالله ک خوب بشن زودتر سال تحویل سالم کنار خواهرت باشه .نگران نباشید کلی آدم گرفتن و خوب شدن فقط روحیه بدید بهش ک خیلی تاثیر داره 

باشه عزیزم خدا خیرت بده  دعای هفتم رو از اینترنت سرچ کنم میاره؟

اره عزیزم منم دعای مشلول و الان خوندم طولانیه ولز کلا اسامی خداست جواب میگیرین 

ديوانه و دلبسته ي اقبال خودت باشسرگرم خودت عاشق احوال خودت باشيک لحظه نخور حسرت آن را که نداريراضي به همين چند قلم مال خودت باشدنبال کسي باش که دنبال تو باشداينگونه اگر نيست به دنبال خودت باشپرواز قشنگ است ولي بي غم و منتمنت نکش از غير و پر و بال خودت باشصد سال اگر زنده بماني گذرانيپس شاکر هر لحظه وهر سال خودت باش
2740

سلام خوبین حال بیمارتون چطوره بهتر شدن؟

ديوانه و دلبسته ي اقبال خودت باشسرگرم خودت عاشق احوال خودت باشيک لحظه نخور حسرت آن را که نداريراضي به همين چند قلم مال خودت باشدنبال کسي باش که دنبال تو باشداينگونه اگر نيست به دنبال خودت باشپرواز قشنگ است ولي بي غم و منتمنت نکش از غير و پر و بال خودت باشصد سال اگر زنده بماني گذرانيپس شاکر هر لحظه وهر سال خودت باش