2733
2739
عنوان

یه سوال عاشقانه

157 بازدید | 13 پست

وقتی همه کار کردی یکی از ذهنت بندازی بیرون و همه جوره از رفتارش و خودش متنفر شدی ولی هنوز هرروز میاد تو ذهنت یعنی خودم عاشقشم یا اون با حس ششم بهم فک میکنه و فکرمو سپت خودش میبره؟؟؟؟؟

نفهمیدم  چی شد ؟میگن  مرد عاشق دیدی آره بابا دختره تنبل  خنگ و کودن بود پسره براش همه کار اینقدر تو هم می رفتن ما رو نمی دیدن خوش به حالش ما که نداشتیم البته بماند به پسرها به چشم داداش متاهل یاد در شرفش نگاه می کردیم تو‌پرسنل لایف نیستیم ملت منو دیدید دمتون گرم ، یه تاجر بوده هرزه دهاتی موذی دروغگو از نوع مواد مخدر میگفت  من فقط چشمم دنبال تو بوده پس پریا کیه قوطی وا کن خدای جذابیت  ای  خدا موندم ما چه هیزم تری به تو و زنت فروختیم وقتی مزاحمت و گندید حال آدمو بهم‌می‌زنید نکبت ها دهاتی های هم فکرها بیایم بعد پرت کردن اساتید مذهبی این شیرازی خان و زن تنه لش هرزه شایعه سازش بندازین بیرون قلپرهای دهاتی پخمه دروغگو دردسر ساز فصول رو 🖕 بدجنس های موذی خنگ رشوه بگیر متقلب

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
یعنی خودت عاشقشی

بیشتر توضیح بده

هر "پرهیزکاری" گذشته ای دارد وهر "گناه کاری" آینده ای! پس قضاوت نکن.میدانم اگر:قضاوت نادرستی در مورد کسی بکنم،دنیا تمام تلاشش را میکند تا مرا در شرایط او قرار دهد...تا به من ثابت کند.در تاریکی همه ی ما شبیه یکدیگریم.محتاط باشیم، در "سرزنش "و"قضاوت کردن" دیگران وقتی؛نه از " دیروز او" خبر داریم، نه از "فردای خودمان"🌼🤍
2740
بیشتر توضیح بده

تو عاشقش بودی و هستی هنوزم احتمال میدم اون ولت کرده تو هم دوسش داشتی نتونستی با این قضیه کنار بیایی هی در پی اینی فراموشش کنی ولی باز میاد تو ذهنت دست خودت نیست عشقه دیگه فراموش کردنشم دردسره

تو عاشقش بودی و هستی هنوزم احتمال میدم اون ولت کرده تو هم دوسش داشتی نتونستی با این قضیه کنار بیایی ...

اها احسنت ولی خب خیلی تو فکر انتقامم و اینکه بمیره برام هم عمرا نمیخامش

اها احسنت ولی خب خیلی تو فکر انتقامم و اینکه بمیره برام هم عمرا نمیخامش

منم یه زمانی تو این فکرا بودم اما فهمیدم با فکر انتقام خودخوری میکنی و به ضرره خودته اونو ببخش احساس آرامش میکنی سخته ولی شدنی

اصلا حس میکنم بمیره خیلی خوشحال میشم 

پس از بیکاری فقط داری بهش فکر می‌کنی

یا اینکه هی داری به خودت میگی بهش فکر نکن نکن

بعد خب به مغز بگی به یه فیل صورتی فکر نکن فکر می‌کنه

خودتو سر گرم کن