2733
2734
عنوان

همسرم.... چجوری انقدر جون داره 🥲

| مشاهده متن کامل بحث + 2079 بازدید | 83 پست

فاتحه خوشیتو و سلامتی همسرتو از الان بخون. 

نمیدونی نی نی سایت یا یه آه بکشن و یه خوشبحالت بگن 

عمر خوشیات تموم میشه.

چرا میای این چیزارو میگی مردم حسودن

من یبار تعریف کردم زندگیم الان جهنمه.

اه میکشم واسه گذشته ام😢😢😢😢

💔منیش یه روژی دورانی داشتیم 💔

اسی انگاررشوهر  منو   گفتی    و من   در مقابلش    بییییییییی انرژی ترینم😭😭😭😭

زامبی سابقم🤞حال دل من خوب نمیشود که نمیشود که نمیشود... میگذره...ولی ردش میمونه💔تو الان شیرینی یه محفلی👎👎👎

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

منم یکیو میشناختم همین جوری بود ماشالله بهترررین رشته ها و بهترین دانشگاها درس خونده بود و میخوند ...

آخی چه بد من حساسیت دارم چیز دیگه ای نمی خورده؟

من هیچکس نیستم من میام اینجا روحیم خوب شده نه که خودم بهتون ثابت کنم 🖤 دانشجو پزشکی
2731
از خودش بپرس رمز موفقیتشو 

میگه من با کم خوابی مشکلی ندارم

اخه چجوری میشه؟

چرا من خوابم کمتر از ۸ ۹ ساعت بشه عصبی میشم 

بوده وقتایی که امتحان مهم داشتم بازم خوابو ترجیح دادم 

ولی اون امتحان داره شده دو روزم نمی‌خوابه شب امتحانی هم بود تو دانشگاه همیشه 

همزمان با کارم درسم میخوند معدلشم تو ارشد ۱۸.۵ شد

احساس بدی دارم من انقدر تلاش نمیکنم

2740
شاید باورت نشه ولی من جاش خسته شدم اینارو ک گفتی

ببین پا میشم میبینم شبا بیداره کب میکنم 

اخه مگه ادم میتونه اینجوری؟؟ 

تو شرکتم که میزه استراحت نمیکنه مدام ارائه های سنگین داره

میگه من با کم خوابی مشکلی ندارم اخه چجوری میشه؟ چرا من خوابم کمتر از ۸ ۹ ساعت بشه عصبی میشم  ...

منم شبا امتحانا بدون قهوه تا صبح بیدار بودم دوستم قهوه میخورد باز میخوابید من نه 😂

ببین پا میشم میبینم شبا بیداره کب میکنم  اخه مگه ادم میتونه اینجوری؟؟  تو شرکتم که میزه ...

چون ب کارش علاقه داره بخاطر همین خسته نمیشه 

یادمان باشد اگر خاطرمان تنها شد/ طلب عشق زه هر بی سروپایی نکنیم🙃🤌🏻میگه حسش نمیاد.حسش نمیاد ورزش کنم،کتاب بخونم ،به خودم برسم ،کار کنم ، درس بخونم،بیرون برم. خب معلومه که حسش نمیاد!!مگه آسونه که حسش بیاد؟یعنی کلا میخوای به بطالت بگذرونی که حسش بیاد؟خب بشین تا بیاد. نمیاد دوست من نمیاد.گاهی وقتا آدم باید خودشو مجبور به استارت یه کار کنه باید خودشو مجبور به پا شدن و دوباره ایستادن بکنه.اصلا فرق آدمای ضعیف و قوی همینه.اصلا درمان افسردگی و اضطراب همینه.باید خودتو مجبور کنی پاشی و استارت یه کاریو بزنی.نگو نمیتونم.نبستنت به تخت و مجبورت نکردن صبح تا شب توی سوشال مدیا باشی و بخوری و بخوابی که بهانه نیار پاشو برای یکبار توی زندگیتم که شده خودتو مجبور به انجام یه کاری کنی نتیجش صد از اینی که هستی بهتره حالت خوب میشه بهت قول میدم:)
2706