2752
2734
عنوان

دیشب داخل عروسی دعوا شد با چاقو همو زدن بابای عروس سکته کرد💔

| مشاهده متن کامل بحث + 3181 بازدید | 86 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
دقیقا تو فک کن شیراز یعنی یک دکتر پیدا نمیشه ؟  بعد عالم و آدم برا درمان راه میوفتن میان شیراز ...

من عمل قلب دکتر بهم جای تهران شیراز رو توصیه کرد همونجا هم عمل کردم😆😀

به امضام نگاه نکن    میگم نگا نکن  میخوابونم دهنتا   میگم برو امضا بعدی  برو دیگه اهههه  عجب آدمی هستیا   بروو حالا چرا بین این همه امضا به امضای من زل زدی کلک  ‌ ‌ ‌ ‌ ‌‌ ‌‌ ‌ ‌‌ ‌ ‌ ‌ 
عزیزم مشکل قلبی داشته خودش دکترش تهرانه هرماه میره تهران برا ریه و قلبش بعد از فوت زنش ی بارم سکته ک ...

ولی فکر نمیکنم بیمار قلبی و با هلیکوپتر بفرستم تهران اونم چون فقط دکتری اونجا هست 

من رویایی دارم رویای یک رقص بی وقفه از شادی 🤍🌱🕊️
نه عزیزم اسی گفت مختلط بوده حنابندون که جدا نمیگیرن

پیام بالاترازشما فرمودن، حناجدابوده، ومعمولا مرسوم جدامیگیرن، آخرشب یکساعت باهم هستن

جمعه13دی 1398داغی که هرگزسردنمیشود

خب بلید قبلش باهمه هماهنگ باشن  باید توتالاری برگزار میکردن که مختلط نباشه راحت تربود

مبارزه انسان را داغ می‌کند                                      تجربه انسان را پخته!                                          هرداغی روزی سرد می‌شود.                                    اما هیج پختی ای دیگر  خام نمی‌شود!
چرا میشه برای ما همشهریمونو از شهر دیگه که بیمارستانو همچیزم داره فرستادن تهران باهلیکوپتر چیز عجیبی ...

آره شیراز خودش هم بیمارستان و هم پزشکا خوبی داره

کاربر جدید نیستم فقط با کاربری جدید ‌اومدم
2706