2726
عنوان

خانوما کمک کنید یه لحظه بیاید

237 بازدید | 25 پست

سلام دوستان 

شوهر خواهرم بخاطر کرونا بستری شده حالش بده 

خیلی نگرانشیم ازتون میخوام اگر میتونید برای سلامتی همه بیماران کروناییی و همچنین سلامتی شوهر خواهر منم  یه حمد بخونید 

التماس دعا

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
علایمش چی بود ک بستری شد خوندم انشاالله خوب میشه نگران نباش

تب و سرفه ۶ روز تب داشت هر چی به ۴۰۳۰ و اورژانس زنگ زدیم گفتند فقط وقتی تنگی نفس. داشت بره دکتر وگرنه اگر کرونا هم نباشه بره مراکز درمانی کرونا میگیره از ترسمون دیر بردیمش حالا ریه هاش شدید درگیر شدن 

خواهرم جز شوهرش کسی رو نداره دعاش کنید ممنونم

دعای صحیفه سجادیه بخونید برای شفاش اعلام کن حمد و بخونن 

ديوانه و دلبسته ي اقبال خودت باشسرگرم خودت عاشق احوال خودت باشيک لحظه نخور حسرت آن را که نداريراضي به همين چند قلم مال خودت باشدنبال کسي باش که دنبال تو باشداينگونه اگر نيست به دنبال خودت باشپرواز قشنگ است ولي بي غم و منتمنت نکش از غير و پر و بال خودت باشصد سال اگر زنده بماني گذرانيپس شاکر هر لحظه وهر سال خودت باش
تهرانیم ....ممنون عزیزم انشاالله خدا خیرت بده

بزار دقیق بهت بگم چندتا حمد برای شفا میخونن

ديوانه و دلبسته ي اقبال خودت باشسرگرم خودت عاشق احوال خودت باشيک لحظه نخور حسرت آن را که نداريراضي به همين چند قلم مال خودت باشدنبال کسي باش که دنبال تو باشداينگونه اگر نيست به دنبال خودت باشپرواز قشنگ است ولي بي غم و منتمنت نکش از غير و پر و بال خودت باشصد سال اگر زنده بماني گذرانيپس شاکر هر لحظه وهر سال خودت باش
واای خاک ب سرم منم تب دارم و قفسه سینم درد میکنه هی میگن تنگی نفس داشتی برو دکتر .خوبه پس منم برم دک ...

زودتر برو دکتر اگر درد داری بروانشاالله خدا خودش کمک کنه و سلامت باشی همیشه و این ویروس لعنتی بره😢

کدوم دعای صحیفه سجادیه؟

دعای هفتم برای شفای بیمار هفتاد تا حمد بخونن دعای مشلول و من الان براش میخونم شمام بین اقوام بخونید برای شفا حرف نداره به خواهرت بگو نذرکنه شفا گرفت هر سال برای امام سجاد تو خونش روضه بگیره

ببخشید میدونم موقعیت خوبی برا سوال نیست منم در خطرم ولی تب دارم.تبش چطور بود چند درجه قطع میشد یا یک ...

تبش بالا بود دکتر  گفت استامینوفن فقط بخوره با اونم ۳۸ میشد بیهال و سر دردم داشت

انشاالله بلا ازتون دور باشه 😢😢

دعای هفتم برای شفای بیمار هفتاد تا حمد بخونن دعای مشلول و من الان براش میخونم شمام بین اقوام بخونید ...

باشه عزیزم خدا خیرت بده 

دعای هفتم رو از اینترنت سرچ کنم میاره؟

2706