2733
2734
عنوان

بیاید ولی انصافا راستشو بگید

| مشاهده متن کامل بحث + 296 بازدید | 40 پست
نمیدونم چرا ایقد آمارها زیاد میشن.من تو فضای مجازی تو جاهای مختلف این سوالو پرسیدم اکثرن هم گفتن نرف ...

از شوهراشون میگیرن 

وقتی کارهایی که میکنیم فقط به خاطر نفس خود عمل باشه و نه به انتظار پاداش از هر کاری که میکنیم لذت میبریم❤نظرتو میتونی ریپلای کنی ولی تحمیل نه 😉

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بخدا دیگه خسته شدم از این همه افزایش آمارها.تو رو خدا تورو جون عزیزانتون اگه جونشون براتون مهمه تو خونهاتون بمونید.بذارید ای لامصب کمتر بشه

ای توبه ام شکسته ازتو کجا گریزم؟💖💖💖 ای در دلم نشته از تو کجا گریزم؟
فدات شم عزیزم امروز گرفتم گفتم از فردا صب بخورم میترسم حالمو بد کنن فقط

نشی که

نه بدتر که نمیشی 

اون مونته لوکاستم خوبه اگه دیدی لوراتادین جواب نداد

اویشنم دم کن بخور ببین بهتر میشی

I would love to be kind to me, i saw with all kindness
2742
2738

امان از دست این مردها که همیشه میخان مردیه خودشونو با کارای خطرناک و اشتباه نشون بدن.خوب آدمم روش نمیشه بهشون بگه اگه خیلی مردید با رعایت نکات بهداشتی به همسر و خونه زندگیتون آرامش بدید.نه با رعایت نکردن همش استرس بندازید تو جونشون

چند روز پیش تلوزیون یه زنو مردیو نشون داد داشتن خرید عید میکردن .آقاهه ایسری مظلوم قصه بود گفت به اجبار خانومم اومدیم بیرون.خانومش میگفت کرونا اومده که اومده من میخام خرید کنم آرزو دارم😳😳😳😳یعنی میخاستم سرمو بکوبم به دیوار

دوستان اینقدر نترسید .چون بدنتون ضعیف میشه.اگه تب مختصر و سرفه و بدن درد داشتید.فقط استامنیفون و مایعات گرم.و استراحت و به مدت دوهفته خودتون رو قرنطینه کنید.تا دیگران نگیرن.لازم نیست برید بیمارستان که مطمین بشید کرونا دارید یا نه .چون اگه هم نداشته باشید دور از جون اونجا میگیرید.من از اول اسفند تو خونه ام دکتر هم نرفتم.ولی میدونم گرفته بودم‌چون بدنم دوهفته درد میکرد مخصوصا مچ دستام.اب هویج بخورید.روزی یه موز ویه سیب.مایعات چای کمرنگ.

آبی آسمان ۱۳۹۴ رمزمو فراموش کرده بودم       😊