2733
2734
عنوان

بیاید ولی انصافا راستشو بگید

| مشاهده متن کامل بحث + 296 بازدید | 40 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

دوبار

شوهرم مریض شده

یه بار رفتم دارو گرفتم

یه بارم خرید

اونم از سر مجبوری بعد از ۲۰روز قرنطینه

من دست نمیکشم از آرزوهام⁦☺️⁩میجنگم تا بهشون برسم..مامانِ یه پسر  و دختر خوشکل...همسر یه مرد زحمتکش...تمام امیدم به خداست که نذاشته تا امروز کم بیارم⁦⁦☺️
2731

نمیدونم چرا ایقد آمارها زیاد میشن.من تو فضای مجازی تو جاهای مختلف این سوالو پرسیدم اکثرن هم گفتن نرفتیم یا به ندرت رفتیم.ولی نمیدونم چرا این لعنتی ایقد داره تند تند رشد میکنه

ای توبه ام شکسته ازتو کجا گریزم؟💖💖💖 ای در دلم نشته از تو کجا گریزم؟

ده روز ک هیچی ولی تقریبا بیست روز پیش رفتم تا سرکوچه یه مغازه لباس فروشی هست تیشرت و شلوار گرفتم با ماسک و دستکش رفتم 

صااادقانه

فقط 2 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر هدفمه حامله نیستم.تویی که داری این امضا رو میبینی...آره خود تو   یه لبخند گشاد بزن اینجوری  آفرین الاان خوشگل شدی   دیگه نشینی غصه بخوریا همه چی درست میشه...   
نمیدونم چرا ایقد آمارها زیاد میشن.من تو فضای مجازی تو جاهای مختلف این سوالو پرسیدم اکثرن هم گفتن نرف ...

مردا رعایت نمیکنن مردا

فقط 2 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر هدفمه حامله نیستم.تویی که داری این امضا رو میبینی...آره خود تو   یه لبخند گشاد بزن اینجوری  آفرین الاان خوشگل شدی   دیگه نشینی غصه بخوریا همه چی درست میشه...   

من یک اسفند نوبت رنگ مو داشتم.سه چهار روز بعد تب مختصر .دوهفته بدن درد.وهمچنان خونه ام بیرون هم نرفتم.خودم با قرنطینه ی خودم باعث شدم حتی دخترم هم مریض نشه.تا الان هم بیرون نرفتم.

آبی آسمان ۱۳۹۴ رمزمو فراموش کرده بودم       😊            

از ۲ اسفنده خونم فقط یه بار تا دم در رفتم

وقتی کارهایی که میکنیم فقط به خاطر نفس خود عمل باشه و نه به انتظار پاداش از هر کاری که میکنیم لذت میبریم❤نظرتو میتونی ریپلای کنی ولی تحمیل نه 😉
2706