2733
2734
عنوان

کسی دکتر ازاده محمد پور رو میشناسه

| مشاهده متن کامل بحث + 19630 بازدید | 2777 پست
شک نکن از یه چیزی سوزش داره که اینجوری پیگیر و درگیره 😂😂 اسمشم ناشناسه ولی ما خوب میشناسیمش 🤪 ول ...

اره دقیقا

میگه ابروشو‌میبرم 🤣🤣🤣🤣🤣

مرسی عزیزم

مطالب مهم💚خودم گروه سبززز💚وزن شروع ۸۰💚وزن الان۶۰💚قرررررربون بامدادخمارررر(الهه جونمممم)❤❤❤و همه دوستان تاپیک🙏❤
اره دقیقا میگه ابروشو‌میبرم 🤣🤣🤣🤣🤣 مرسی عزیزم

دوشواری داره 😆😆 

برای شروع رژیم👈🏼 توضیحات روبخونیدو بیایید👈🏼تاپیک رژیم      به راحت نفسیگنج پایدارمجوی،شب شرابنَیَرزدبهبامداد خمـار 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اره دقیقا میگه ابروشو‌میبرم 🤣🤣🤣🤣🤣 مرسی عزیزم

ولش کن بزار درگیر بمونه بینوا 

برای شروع رژیم👈🏼 توضیحات روبخونیدو بیایید👈🏼تاپیک رژیم      به راحت نفسیگنج پایدارمجوی،شب شرابنَیَرزدبهبامداد خمـار 
دوشواری داره 😆😆 

الهه بچه های قدیمی چرا نمیان

الهی همشون‌چاق شده باشن😁😁😁🤗🤗🤗

@مامانجوجوبودم    

@kiarash_mami    

@مامی_خوشگل    

@مهدیه24    

مطالب مهم💚خودم گروه سبززز💚وزن شروع ۸۰💚وزن الان۶۰💚قرررررربون بامدادخمارررر(الهه جونمممم)❤❤❤و همه دوستان تاپیک🙏❤
2731
بابا قبلن اومده بود تو تاپیک خودمون..درباره رژیم نظر میداد..متخصص بود🤣🤣🤣🤣🤣 بعد من جواب بچه های ...

واای چه ادم ِ درگیری!!!!  فقط بلدن چشماشون را ببند و دهنشون را باز کنند، بدون اینکه چیزی بدونن... 

به کفِ پات  بگیر، از روش رد شو 😂😂😂😂 

استوار‌ مثل‌ کوه🏔 جاری مثل رود 🌊                                      ((اون سنگی‌که جلو پات میفته، میتونه پله صعودت باشه✌️))🌸   شروع:۶۴ 🏃‍♀️.الان ۵۶/۷۰۰👈۵۵/۶۰۰👈۵۵👈۵۴/۵🏃‍♀️ هدف ۵۳…قد: ۱۶۷                                   🌸 استاد تغییر باشم نه قربانی تقدیر🌸   تاپیک چالشها                🌸غذای_رژیمی# 🌸
الهه بچه های قدیمی چرا نمیان الهی همشون‌چاق شده باشن😁😁😁🤗🤗🤗 @مامانجوجوبودم     ...

مهدیه چند وقت پیش اومد.. گفتش در حین اجرایِ  پروژه ی از پوشک گرفتن محیا بانو هستن😄😄😄😄

استوار‌ مثل‌ کوه🏔 جاری مثل رود 🌊                                      ((اون سنگی‌که جلو پات میفته، میتونه پله صعودت باشه✌️))🌸   شروع:۶۴ 🏃‍♀️.الان ۵۶/۷۰۰👈۵۵/۶۰۰👈۵۵👈۵۴/۵🏃‍♀️ هدف ۵۳…قد: ۱۶۷                                   🌸 استاد تغییر باشم نه قربانی تقدیر🌸   تاپیک چالشها                🌸غذای_رژیمی# 🌸
الهه بچه های قدیمی چرا نمیان الهی همشون‌چاق شده باشن😁😁😁🤗🤗🤗 @مامانجوجوبودم     ...

مامی خوشگل میاد برای چالش جدید 

شکوه خانومم منتظر بود من بیام اون غیبش بزنه 😒😒 @مامانجوجوبودم    

بچه ها بزارید من توضیحامو مینویسم هر وقت انلاین بودید و خوندید بهم حتما جواب بدید  تو چالش جدی ...

👆👆👆👆👆

@مرباجونی    

گلم اینو بخون .. برای سرگروه ها هست.. 

هر وقت هم اومدی، الهه را همین تاپیک تک کن و بهش بگو که پروفایل سرگروه را برات بزاره..😉

برای عکس پروفایل هم اول بهم بگید عکس مربوط به شمارو رو بزارم پروفایلم مثلا برای سپیده باید عکس مربوط ...

@مرباجونی    

الهه رو پروفایل خودش، عکس میزارع..

اینم مراحلش👆👆👆👆👆👆

👆👆👆👆👆 @مرباجونی     گلم اینو بخون .. برای سرگروه ها هست..  هر وقت هم اوم ...

قایمکی خوندم از گوشیه دیانا😀😀😀چشم اطاعت قربان

99/9/9 من ب آرزوم رسیدم و اتفاق خوب زندگیم افتاد🎊🎉🎆🎆🎆🎉🎊🎊🎊🎉🎉🎆🎆🎆🎆🎆🎆     👑سرگروه سبز👑                           تاریخ شروع رژیم 99/3/30. وزن اولیه. 87😕 فعلی76/850 😀. هدف. 70. 😍 خاستن توانستن است. 💪💪💪💪💪🌹کاهش در چالش پاییزی رسیدن ب هدف🌹 🎆🎊🎆🎉🎊🎆🎆🎊🎊🎊🎊🎉🎉🎉🎉🎊🎊🎊🎊🎊🎊
@مربا_جونی   ممنون عزیزم قبول زحمت کردی 😘♥️

فداتبشم مهربون در مقابل زحمتای شما چیزی نیس شاید کم ولی بتونم کمکی ب این تاپیک ارزشمند کرده باشم...زحمتی نیس عشقولم😘😘😘😘

99/9/9 من ب آرزوم رسیدم و اتفاق خوب زندگیم افتاد🎊🎉🎆🎆🎆🎉🎊🎊🎊🎉🎉🎆🎆🎆🎆🎆🎆     👑سرگروه سبز👑                           تاریخ شروع رژیم 99/3/30. وزن اولیه. 87😕 فعلی76/850 😀. هدف. 70. 😍 خاستن توانستن است. 💪💪💪💪💪🌹کاهش در چالش پاییزی رسیدن ب هدف🌹 🎆🎊🎆🎉🎊🎆🎆🎊🎊🎊🎊🎉🎉🎉🎉🎊🎊🎊🎊🎊🎊
@مربا_جونی   ممنون عزیزم قبول زحمت کردی 😘♥️

@بامدادخمار    

پروفایلمم آماده ام هر وقت شما اوکی کنی.. زحمتی نیس در مقابل زحمتای بی دریغ و بدون چشم داشتت خوشحال میشم کمک هر چند ناچیزی کنم 😘😘😘😘

بچه ها برین بخونین..بدبخت هنوز درگیره منه

زدیم ترکوندیمش 😆😆😆 

هر کی با دوستای من در افتاد ور افتاد 😎😈🔫

فداتبشم مهربون در مقابل زحمتای شما چیزی نیس شاید کم ولی بتونم کمکی ب این تاپیک ارزشمند کرده باشم...ز ...

قربونت عزیزدلم 😍😘😘😘

2706