2737
2739
عنوان

مادرشوهر

| مشاهده متن کامل بحث + 409 بازدید | 40 پست

جواب سربالا بده. بعضی ها مدل اخلاقشون اینجوریه که دوست دارن از همه چیز سر دربیارن، تا دیدی زیادی سوال میکنه بهانه بیار و خداحافظی کن. انقدر مقاومت کنید تا دیگه متوجه بشه شما از سرک کشیدن تو مسائلتون خوشتون نمیاد

‏انگلیسی‌ها ضرب المثلی دارند با این مضمون : کسی که فقط لندن را دیده باشد؛ لندن را هم‌ نمیشناسد !               منظور این است که شما باید رم، پاریس و برلین را هم ببینی تا بتوانی بگویی لندن شهر خوبی هست یا نه...           «تک منبعی بودن» انسان را متعصب و خشک بار می‌آورد و عمق فهم او را به طرز عجیبی کاهش میدهد !
شوهرم ۸ماه قطع رابطه کرد بازم اومدن دخالت کردن والاه

هر وقت زنگ زد جواب نداره یا دو تا در میون جواب بده.اگه گفت جواب ندادی.بگو دستم بند بوده

من ب تمام ارزوهام میرسم...این ماه باردار میشم.سه قلو.میتونم چهرتون رو تصور کنم عشقای مامان😍😘پسرای من مطمئنم شبیه بابا هستید😍😘 دختر قشنگم مثل خاله زیبا و دوست داشتنی هستی😍😘😍😘دعا کنید بابایی ی شغل مناسب پیدا کنه.🌷از خدا بخواید ک بابا ب حرف من گوش بده.عزیزای دلم خوابتون رو میبینم.مثل فرشته ها میمونید😍پسرای قشنگم خاله خوابتون رو دیده 😍دست عابجی رو بگیرید و باهم بیاید تو دلم.این ماه منتظرتونم.میدونم ک میاید ،من و بابا عاشقتونیم😍😘😍😘😍😘

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2742

باید بلد باشی در عین خوب بودن حریم داشته باشی ، مثلا باهاش خوب حرف بزنی ولی وقتی در مورد زندگی خصوصیتون حرفی میزنه جواب ندید   ، حتی شوهرت میتونه بگه دخالت نکنین ، من که مادر شوهرم دخالت میکنه شوهرم میگه اجازه بدید خودمون تصمیم بگیریم دیگه چیزی نمیگه 

لبخندبزن🧡😉
همش به بچه داری گیرمیده همش به شوهرم گیر میده به خونواده ها به دختراش پسراش فقط میگه حرف حرفه منه

نکنه تو عروس مادرشوهرم ومن خبرندارم زود باش راستشوبگو😁😁😁

اوف خدایا وقتی میای اینجا فقط باید تند تند برا حاجت بقیه صلوات بفرستی😫😫😟
2740

تودوران نامزدی هرجا میرفتیم میگف کجا میرین مثلا میگفتیم فلان جا میگف لازم نکرده برو بشین سرجات شوهرمم دعواش میکرد منو میبرد 

من دراین کلبه خوشم تودران اوج که هستی خوش باش
2706