2733
2734
عنوان

مادرشوهر

409 بازدید | 40 پست

مادرشوهرم همش توکارامون دخالت میکنه دیگه خسته شدم امروز زنگ زد باسردی باهاش حرف زدم شوهرم میگه جواب تلفنشو نده اما من خجالت میکشم به نظرتون کارزشتی کردم

من دراین کلبه خوشم تودران اوج که هستی خوش باش

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

من کار شما رو نمی‌دونم

ولی چیزی که تو زندگی یاد گرفتم اینه،پسری که به مادر خودش احترام نذاره، دختر مردم ک دیگه کیه!!؟

از حرکت همسر شما متعجبم

اینقدر که تو نی نی سایت 😑😑😑😒😒😒کردم چشام حالت گرفت..
2738

من ک دیگه بهش زنگ نمیزنم.اونم دو سه بار زنگ زد دید من رسمی صحبت میکنم خداروشکر دیگه زنگ نمیزنه.

ارامش ب زندگیم برگشته.

من ب تمام ارزوهام میرسم...این ماه باردار میشم.سه قلو.میتونم چهرتون رو تصور کنم عشقای مامان😍😘پسرای من مطمئنم شبیه بابا هستید😍😘 دختر قشنگم مثل خاله زیبا و دوست داشتنی هستی😍😘😍😘دعا کنید بابایی ی شغل مناسب پیدا کنه.🌷از خدا بخواید ک بابا ب حرف من گوش بده.عزیزای دلم خوابتون رو میبینم.مثل فرشته ها میمونید😍پسرای قشنگم خاله خوابتون رو دیده 😍دست عابجی رو بگیرید و باهم بیاید تو دلم.این ماه منتظرتونم.میدونم ک میاید ،من و بابا عاشقتونیم😍😘😍😘😍😘
بعضیا از زنگ نزدن مثل من مینالن بعضیا مثل شما از دخالت کردن

من که نه من شماره اونو دارم نه اون شماره منو😁😁😁

اوف خدایا وقتی میای اینجا فقط باید تند تند برا حاجت بقیه صلوات بفرستی😫😫😟
2706