2737
2734
عنوان

مادرشوهر

| مشاهده متن کامل بحث + 409 بازدید | 40 پست
من کار شما رو نمی‌دونم ولی چیزی که تو زندگی یاد گرفتم اینه،پسری که به مادر خودش احترام نذاره، دختر ...

عزیزم شوهرمم ازدستش خسته شده خیلی هم احترامه منو نگه میداره 

من دراین کلبه خوشم تودران اوج که هستی خوش باش

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
عزیزم شوهرمم ازدستش خسته شده خیلی هم احترامه منو نگه میداره 

شوهر شما از دست کسی که بزرگش کرده خسته شده و بعد احترام شما رو داره؟! خودت یکم فکر کن !!

مشکل شما و همسرتون نداشتن مهارت برای ایجاد تعادل تو زندگی و عدم مدیریت،وگرنه هیییچ فرزندی از پدر و مادر خودش خسته نمیشه که اگر شد،قژع ب یقین یک روزی هم از ما میشه 

اینقدر که تو نی نی سایت 😑😑😑😒😒😒کردم چشام حالت گرفت..
من کار شما رو نمی‌دونم ولی چیزی که تو زندگی یاد گرفتم اینه،پسری که به مادر خودش احترام نذاره، دختر ...

ولی من برعکسشو بیشتر دیدما.یکیش برادر خودم.فحشای انچنانی ب مادرم میده ولی زنشو میپرسته میگه مادرم فقط مادر زنمه 

کاربر*دختر_تنها*
2738
ولی من برعکسشو بیشتر دیدما.یکیش برادر خودم.فحشای انچنانی ب مادرم میده ولی زنشو میپرسته میگه مادرم فق ...

شما آینده اون رو هم دیدی؟! بیست سال دیگه اش؟! 

من تفکرم آینه دوست من،کسی که ب پدر و مادر خودش رحم نداشته باشه و بی احترامی کن،زن یا شوهرش دل بریدن ازش آسون تره،

ماها خودمون مادر میشیم یا الان مادریم،اگه می‌پسندیدم فردای روز پسرت بی احترامی کنه،این کف و سوت و پر و بال دادن ب این تاپیک توجیه داره

اینقدر که تو نی نی سایت 😑😑😑😒😒😒کردم چشام حالت گرفت..