2752
2734
عنوان

گیاهخوارای عزیزم،بفرمایین🍍🥭🍊🥒🥦🥑

| مشاهده متن کامل بحث + 385 بازدید | 59 پست
من تازه شدم و خ وقت نیس ولی امیدوارم ثابت قدم باشم تو این راه ❤

امید خداوند بزرگ

بهترین کار رو می‌کنی 

سم زدایی خوبی رو در پیش گرفتین

من روزه پرتقال روهم بهتون پیشنهاد میدم در دوره بعدی سمزدایی،اگر ناراحتی معده ندارین البته

اینقدر که تو نی نی سایت 😑😑😑😒😒😒کردم چشام حالت گرفت..

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ول کنین بابا حسرت همه چیو ب دلم بذارم برا ۷۰سالگی میخوام صدسال نرسم ب اون سن  ترجیح میدم جونی ...

خب اینم نظر شماست 

ولی من دوس ندارم اسیر بیمارستان و صدجور قرص شم 

میخام تا اخر عمر سالم و شاد زندگی کنم انشالله

2731
عزیزای دلم،شما لبنیات و فراورده های پروتیینی مثل تخم مرغم مصرف میکنین؟ کلا میشه یکم از برنانه غذایی ...

من خام گیاهخوارم فقط ابمیوه . میوه . سبزیحات و اب سبزیحات و مغزیجات 

البته فک نکنم خام گیاهخوار بمونم و بعد یه مدت قصد دارم گیاهخوار شم

عزیزای دلم،شما لبنیات و فراورده های پروتیینی مثل تخم مرغم مصرف میکنین؟ کلا میشه یکم از برنانه غذایی ...

سلام دوست من

گیاهخواری شاخه های مختلفی داره ک شما میتونی یرسرچ کوچولو بزنی تا تفاوت هاشو متوجه بشی

وجترین ها فرآورده های حیوانی مثل شیر و تخم مرغ مصرف میکنن، خود من شرایط مصرف تخم مرغم خاص،از جاهای تخم مرغ رو تهیه میکنم ک بدونم اون مرغ بنا ب. شرایط زندگی طبیعیش داره تخم می‌کنه نه در اسارت و زور پرورش دهنده،بیشتر روستا ها تخم مرغی ک میدن باب میل منه،شیر هم همینطور ،و خب اصولاً شیر سویا مصرف میکنیم 

یا حتی شما از هر کدوم از آجیل ها میتونی شیر بگیری ،بادوم درختی رو بخیسون یک شبانه روز،پوست گیری کن،بریز داخل بلندر با ی ته استکان اب،مخلوط کن،فراورذه شیری مانندی میده  میل کنین،کنحد رو هم همینطور

نوش جات ولی من فکر نمیکنم بتونم خام گیاهخوار بشم دوستم هست حتی بیسکوییت و کیک هم نمیخوره  مخصول ...

خامخواری اراده فولادین میخواد که من خودم ترجیحم بهش فقط تو فصل تابستون

من میخوام یک ماه بگیرم و بعد گیاهخوار شم خوبه بنظرتون ؟ 

اره عزیزم خوبه،من نه ماه خامخواری بودم و بعد آروم آروم وعده پخته رو شروع کردم ،ولی در کنار اون هر سال تابستون فصل فراوانی میوه تازه خودمو محروم نمیکنم از خامخواری