2733
2739
عنوان

گیاهخوارای عزیزم،بفرمایین🍍🥭🍊🥒🥦🥑

| مشاهده متن کامل بحث + 385 بازدید | 59 پست
من خام گیاهخوارم فقط ابمیوه . میوه . سبزیحات و اب سبزیحات و مغزیجات  البته فک نکنم خام گیاهخوا ...

این کیک چون با خرما و مغزیجات درست شده معجون بسیار عالی برای سلامتی بدن و جایگزین خوبی برای رساندن انوای ویتامین های ضروری بدن می باشد

مواد لازم برای تهیه کیک خام گیاهی
خرمای بدون هسته(رطب)سه کیلو
ارده نصف لیوان  
تفاله هویج دو لیوان
هل و دارچین به میزان مورد نیاز
خامه  گیاهی نصف لیوان
کنجد پودر شده نصف لیوان
مغز گردوی ریز خرد شده نصف لیوان
پودر سنجد در صورت تمایل نصف لیوان
پودر نارگیل و بادم پرک و بادام هندی برای تزیین به مقدار مورد نیاز
رطب وارده و هل و پود کنجد و تفاله هویج(دو کیلو هویج را اب بگیرید  اب هویج را نوش جان کنید و تفاله ان را داخل کیک خرما می ریزیم) را باهم مخلوط کرده و خوب ورز میدهیم تا خمیر یکدستی بدست اید سپس داخل یک قالب مناسب یک کیسه فریزر می اندازیم واز خمیرمون به اندازه دو سانتی متر پهن می کنیم وروی ان را مغز گردو و خامه وکمی پود هل میریزم و همینطور ادامه میدهیم تا قالب ما پر شود سپس قالب را در ظرف مناسبی بر می  گردانیم و مطابق شکل تزیین می کنیم نوش جان😋 

اینقدر که تو نی نی سایت 😑😑😑😒😒😒کردم چشام حالت گرفت..

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2742
اها ممنون گلم 

دستور تهیه سس سفید (مایونز خام گیاهی)
مواد لازم
ارده  1 فنجان یا پیمانه
بادام هندی 1 ق غ
لیموترش یا نارنج تازه 1 الی 2
سیر 1 حبه دلخواه
نمک خیلی کم
پودر نعنا دلخواه یا پونه
تمامی مواد را داخل مخلوطکن ریخته میکس کنید و طعمش را تنظیم کرده داخل سس خوری ریخته در سالادها و غذاهای خام گیاهی  استفاده کنید

اره عزیزم خوبه،من نه ماه خامخواری بودم و بعد آروم آروم وعده پخته رو شروع کردم ،ولی در کنار اون هر سا ...

سلام من تایپیکتون رو خوندم خیلی وقته میخوام گیاهخواری رو شروع کنم ولی شنیدم خام گیاهخواری تاثیر مثبت تری روی بدن میذاره،شما چه تاثیر مثبتی احساس کردید تو دوره خام گیاهخواری؟

آهای فلک که گردنت از هممون بلندتره به ما که خسته ایم بگو خونه ی باهار کدوم وره؟
سلام من تایپیکتون رو خوندم خیلی وقته میخوام گیاهخواری رو شروع کنم ولی شنیدم خام گیاهخواری تاثیر مثبت ...

سلام عزیزم

خامگیاهخواری برای شروع ی گیاهخواری برنظرم مفیده، من خامگیاهخوار مطلق نیستم،فقط تابستون ها شروع میکنم به چله خامخواری گرفتن چون فراوونی میوه تابستون رو نمیخام از دست بدم،تو خانگیاخواری سرعت سم زدایی بدن خیلی بالاست،شما ی عمر تغذیه ناسالم سرخ کردنی و فست فود و گوشت و... تو بدنت انباشته کردی،بقول ی استاد معروف یوکا و انرژی درمانی ،ما بدن پیچیده ای داریم سیستم بدن ما اینجور آفریده شده،حالا تصور کن بیای ی موجود دیگه با همون سیستم بدنی پیچیده رو وارد بدن پیچیده خودت کنی..انتظار داری چ اتفاقی بیوفته؟!

با سم زدایی کاهش وزن پیدا میکنی،من سال اول با خامخواری ۸کیلو،سال دوم۱۱ کیلو کم کردم،تغییر دیگه ای ک داشتم شفافیت پوستم بود،،،ولی بقیه سال منم مثل بقیه غذای پخته میخورم بدون هیچ گونه گوشت 

2738
سلام عزیزم خامگیاهخواری برای شروع ی گیاهخواری برنظرم مفیده، من خامگیاهخوار مطلق نیستم،فقط تابستون ه ...

چقدر خوووب ممنون از راهنمایی خوبتون عزیزم من دقیقا یکسال پیش رفتم حجامت بهم گفتن خونت عین کسیه که چهل ساله داره قلیون میکشه اینقدر که پر از سمه،ولی مشکلی که دارم اینه که همینجوریشم ده کیلو وزن کم دارم 

سلام عزیزم  ن متاسفانههه  بسیار سخت بود دو روز سیب گرفتم و دو سه روز میوه خواری  ب ...

ریزش مو طبیعیه 

ما تو دوره های چله نشینی ک میگرفتیم،لیدرمون بهمون میگفتن همون جور ک شما انتظار داری چربی های این همه سال بریزه،موهاتم میریزه،ولی بعد هم در میاد 

چقدر خوووب ممنون از راهنمایی خوبتون عزیزم من دقیقا یکسال پیش رفتم حجامت بهم گفتن خونت عین کسیه که چه ...

شما سه روز بگیر ،ک زیاد وزن از دست ندی، سه روز مطلق میوه خواری کن ،دتاکس مصرف کن،تو اینترنت نحوه دتاکس درست کردن هست،ک سموم بدنت دفع بشه

شما سه روز بگیر ،ک زیاد وزن از دست ندی، سه روز مطلق میوه خواری کن ،دتاکس مصرف کن،تو اینترنت نحوه دتا ...

ممنون عزیزدلم

2706