2733
2734

ازش طلاق میگرفتین یا میموندین؟

محاسنش اینه که خیلی مهربونه خیلی محبت میکنه خیلی زندوسته خیلی ابرازعلاقه کلامی میکنه قربون صدقه میره..سعی میکنه خواسته هامو تا جایی که بتونه برآورده کنه اما خب درآمدش زیاد نیس..

تک فرزنده از فک وفامیل شوهر راحتم هیچ رفت وآمدی ندارم مادرشوهرمم که هرچندماه یه بار به زور میبینم

ظاهرشم خوبه خوشقیافه اس 

اینا محسانشه

حالا معایبش

چندین بار تو گوشیش متوجه خیانتاش شدم و چیزای مشکوک ازهمون اول ازدواج دیدم آخرین خیانتش چندماه پیش پیام داده بود تو تلگرام که بره پیش یه زن صیغه ای اون شب که من دیدمو دعوای شدید شد بینمون

عیب بعدیش قایمکی مواد میکشه اما تو ظاهرش

اصلا نمیشه تشخیص داد به کسی که اعتیاد داره نمیخوره

عیب دیگه اشم خیلی تنبله تو خونه شلخته اس ،،،خیلی دروغگوئه....بیشتر شبام میره اسنپ کارکنه خونه نیس من تنهام..لطفا سرزنش یا مسخره نکنین فقط نظرتونو بگین که جدا میشدین یا میموندین

چون من دلم شکسته اس یه وقت آهم اونایی که زخم زبون میزننو میگیره واقعا حالم خوب نیس از بدبختی تاپیک زدم هیچکیو ندارم دردمو بهش بگم

اگه اینجام بخاطر اینه که دوس دارم کمک کنم و تجربه هامو به اشتراک بزارم تاخواهرای کوچیکتر ازخودم تصمیم بهتری برای زندگیشون بگیرن یا هرکسی مشکلی داره اگه بتونم باهاش همفکری کنم ،گاهیم دردودل کنم و سبک شم...

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

2731

بیخیال

اینا اصن محاسن محسوب نمیشه همش بازیه خانوم این قربون صدقه ها رو واسه بفیه زنا هم داره

بعدم اگر دروغگوعه از کجا معلوم شبا اسنپه

مواد که دیگه یا ابلفض

الان مشخص نیست، ۶ ماه دیگه قیافشو باید ببینی

اصلی ترین رکن ازدواج که تعهده رو هم نداره

برای چیش موندی؟

چون بهت میگه قربونت برم فدات بشم؟

2706