2737
2734
عنوان

سینمایی

88 بازدید | 20 پست

سلام 

خانما کسی سینمایی طنز یا سریال طنزی که بشه دانلود کرد مد نظرش هست که تو این چندروز بتونم خودمو سرگرم کنم؟؟ 

آدم یجایی تو زندگیش وایمیسه و برمیگرده به راهی که تا اونجا اومده نگاه میکنه، میبینه چقد میون‌بر بوده که ندیده

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
طنز نه  ولی کروکدیل خیلی خیلی فشنگ بوددبدم دیروز

فرقی نداره حالا میخوایم با خونواده ببینیم،،، میش ی خلاصه بگید از کروکدیل؟؟ 

آدم یجایی تو زندگیش وایمیسه و برمیگرده به راهی که تا اونجا اومده نگاه میکنه، میبینه چقد میون‌بر بوده که ندیده
چشم و گوش بسته عااااالیه.اما هنوز نیومده.هر وقت اومد دانلود کن.فوق العادست

سینماییه؟؟ 

من دارم مدام تو روبیکا فیلم میبینم

الان دارم آخرای شهرزاد رو میبینم،بعدش میرم شاهگوش رو ببینم.

لاک قرمز طنز نیست اما خیلی قشنگیه

آینه بغل طنز عالی

رحمان ۱۴۰۰بیتربیتیه ولی روده بر میشی باهاش( خانوادگی نیست)

2740
من دارم مدام تو روبیکا فیلم میبینم الان دارم آخرای شهرزاد رو میبینم،بعدش میرم شاهگوش رو ببینم. لاک ...

با همه فیلمایی که گفتی موافقم واقعا قشنگن مخصوصا رحمان 1400،،، ولی لاک قرمز و ندیدم

فرقی نداره حالا میخوایم با خونواده ببینیم،،، میش ی خلاصه بگید از کروکدیل؟؟ 

یه اقایی یه اختراعی میکنه ک چون حمایت نمیشه و ۵۰ میلیون میخرن ازش یکی از کله گنده ها و میبره خارج میلیاری میفروشه  توسط دوستانو اطرافیان به انحراف کشیدی میشه میره اشپزخونه مواد میزنه با یه خانمی ک باش ازدواج میکنه و رضا یزدانیم هم خونه اون اقا هستش ک قبول نمیکنه با دوستاش همکاری کنه و راه خودشو ادامه میده 

2706