2737
2739
جریانش اینه یه عده تحریف گر تاریخ برمیدارن این عکسهارو به اسم زنهای قاجاری پهش میکنن..واقعا عقل سلیم ...

تا جایی ک من میدونم شاه ب همچین چهره هایی علاقه داشته و شاید خودشون این همه سیبیل و ابرو هم نداشتن با مداد میکشیدن.دروغم نیس این عکسا چون ناصر الدین شاه اولین شاهیی بوده ک عکاس بوده و اون زمان ازین عکسا زیاد گرفته

ببین عصمت و تاج

خب دیگه ببین چقدر فرق داره با اون عکس ...اینا مشخصه زنن ...

هر آدمی [انسان] نیست.......                                                 دین من [انسانیت] من است..........
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

میدونم ابروهاشون که از بدو تولد این جور نبوده که ولی چون شاه دوست داشته بامداد وسرمه پهن ترش میکردن مثل الان که خانوما ابروهاشون رو میکرو یا لیفت میکنن.چون زن چاق دوست داشتن اینا زیادم میخوردن.دقت کردین تا چند سال پیش پیرزنا دخترای تپل وسفید رو به دخترای لاغر وبرنزه ترجیح میدادن شاه های قاجارم این جوری بودن

2731
تا جایی ک من میدونم شاه ب همچین چهره هایی علاقه داشته و شاید خودشون این همه سیبیل و ابرو هم نداشتن ب ...

بله تو تاریخ تحریف شده همینو میگن که شاه به همچین زنهایی علاقه داشته ولی در اصل برای این که عکسهای متفاوتی بگیره دستکر میداده مردها لباس زن بپوشن یا زنها تودشون رو نقاشی کنن...

هر آدمی [انسان] نیست.......                                                 دین من [انسانیت] من است..........