2737
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

وااایییییی  

خدایا هرجای ایرانم که دست میزنم درد میکند خودت مراقبمون باش😞                                                   عضو کمپین مبارزه با کلمات تهوع آورِ:شوشو(شوهر)  عِجقم(عشقم)🙊آخایی(شوهر) 🙊عجیجم(عزیزم)  پِری  آقایی(شوهر)  آز(آزمایش)  سز(سزارین)  اپی(ایپلاسیون)😳خخخخ(خندیدن مجازی)😤ازد(ازدواج)😞تودلی(جنین)😩چِلا(چرا)😖پسمل(پسر)😏دخمل(دختر)😕ریپ(ریپلای)😯رل(دوست پسر و دختر)😭دویوق(دروغ)😭عخی(آخی)👊پروف(پروفایل)😛خوشمل(خوشگل)👊کنجد(بچه)😩😩😩ز (زنگ زدن)😨                              
2731

جریانش اینه یه عده تحریف گر تاریخ برمیدارن این عکسهارو به اسم زنهای قاجاری پهش میکنن..واقعا عقل سلیم شماها قبول میکنه شاهان یه همچین زنهایی داشته باشن..اونا میگشتن بهترین ظریفترین خانمها رو پیدا میکردن برا حرمسرا..اونوقت ...متاسفم...

هر آدمی [انسان] نیست.......                                                 دین من [انسانیت] من است..........
جریانش اینه یه عده تحریف گر تاریخ برمیدارن این عکسهارو به اسم زنهای قاجاری پهش میکنن..واقعا عقل سلیم ...

؟؟؟؟

عکسشون رو تو کاخ صاحبقرانیه ندیدی؟؟؟؟

اکثرا اینجوری بودن.

خود ناصر دین شاه ولی جالب بوده چهرش، سلیقش داغون

2740
جریانش چیه 

بابا دختر یکی ازشاه های زمان قاجاره.همه خیلی مسخرش میکنن جدیدا ولی اون زمان دافی بوده برا خودش.حالا این طنزه میگه مارو ببخش چون سیبیلات رو مسخره کردیم واندامت رو ولی الان توقرنطینه هممون این شکلی شدیم چون نه میتونیم ارایشگاه بریم و نه باشگاه

؟؟؟؟ عکسشون رو تو کاخ صاحبقرانیه ندیدی؟؟؟؟ اکثرا اینجوری بودن. خود ناصر دین شاه ولی جالب بوده چهر ...

چرا دیدیم ولی اینها اصلا زن نبودن ..این ها همشون مرد هستن مثل دلقک های شاهای غربی ...

هر آدمی [انسان] نیست.......                                                 دین من [انسانیت] من است..........
جریانش اینه یه عده تحریف گر تاریخ برمیدارن این عکسهارو به اسم زنهای قاجاری پهش میکنن..واقعا عقل سلیم ...

والا تا همین چند سال پیش همه از دخترای تپل خوششون میومد وبه ادمای لاغر میگفتن لاغرمردنی.اون زمان چاقی رو بورس بود

چرا دیدیم ولی اینها اصلا زن نبودن ..این ها همشون مرد هستن مثل دلقک های شاهای غربی ...

نه بابا من توزمینه تاریخ خیلی مطالعه داشتم اینا زنن.البته عصمت الدوله دختر شاهه نه زنش

والا تا همین چند سال پیش همه از دخترای تپل خوششون میومد وبه ادمای لاغر میگفتن لاغرمردنی.اون زمان چاق ...