1711
1714

پیتزای بیرون

گردش

خرید

تو متفاوتی        ..........              چون   .........        من عاشقتم 😄😊   به ماکارونی میگین ماکارانی ؟؟   خاک بار ساراتان (فان)😁😁 هرکس کله پاچه دوست نداره با من حرف نزنه 😒😉😋

مامانا در مسابقه نان کید با جایزه های هیجان انگیز شرکت کنین

1713

بخدا فهمیدیم ریحانه پارسا ازدواج کرده شوهرشم ازش 17 سال بزرگتره بس کنین دیگه   

مهمونی خدا تموم ‌شد الان فرشته ها میرن شلوارک میپوشن دراز میکشن جلو تلویزیون میگن آخیش بالاخره این عنترا رفتن😒/خدایا لااقل یه پیامبر بفرست باهاش مذاکره کنیم😐/خدایا میگم یبار دنیا رو روشن خاموش کن شاید درست شد🙁/حالا اگه یه ویروس میومد که با سرمای هوا از بین میرفت میانگین دمای کشور 41 درجه بود😒/برای اینکه سر قضیه کرونا یه تودهنی محکم به چینیا زده باشیم از این به بعد به جای واژگان ته چین، پاچین، بلدرچین ودارچین به ترتیب از واژگان ته گل محمدی،پاگل محمدی،بلدرگل محمدی و دارگل محمدی استفاده میکنیم✌️/یا نباید قرنطینه رو شروع میکردین یا الان که شروع کردین حق ندارین تمومش کنین مسخرتون نیستیم که تازه داریم عادت میکنیم😒/نمیدونم چرا خدا به کشیشا گفته شراب بخورین ولی زن نگیرین اما به آخوندا گقته شراب نخورین اما تا جا داره زن بگیرین😯 واقعا چرا؟/کتاب بیشعوری روباز کردم دیدیم داره به خیلی ازاطرافیانم توهین میشه بستمش پرتش کردم اونطرف😖/آرامش دوگیتی تفسیر این دو حرف است:آره تو راست میگی،باااااشــــه تــــوو خـــوووبــی/شوهرت مثل جاده چالوس نباشه که همه باهاش خاطره داشته باشن صلواات/من اگه میوه هم بودم یه نارگیل رو بلندترین درخت جهان میشدم که فقط یه میمون حاضر بود برای به دست آوردنم ریسک کنه/کاش یوزارسیف عباشو رو منم مینداخت بعد که برمیداشت من لاغر و خوش هیکل میومدم بیرون با بغض میگفتم:با من چه کردی یا نبی؟دنبه هایم کو؟😢
1710

ای کاش مهرش بیوفته به دلم

پیراهن آبی.                                                         گفته ‏"یَداللَهِ فَوقَ أَیْدِیهِم"یعنی بنده‌ی من ‏نگران فردایت نباش‏ از اَفعال آدم‌ها دلگیرنشو‏کاری ازآنها‏برنمی‌آید،دستت را به من بده،‏تا من نخواهم برگی از درخت نمی‌افتد.
8
1712