1711
1707
عنوان

کیا گنج پیدا کردن؟

132 بازدید | 16 پست

یکی از همسایه هامون موقع حفر استخر شون تو روستا یه گاو طلا پیدا کرد وضعشون انقدررررررر خوب شد همه شاسی بلند خریدن اوه خونه بالاشهر ی وضعی بهم زدن عین واقعیته ک میگم.هیچیییی نداشتن یهو از این رو ب اون رو شدن‌شما چی؟پیدا کردین؟وای خیلی جذابه برام پیدا کنم�😂😂😂😂

پدرشوهرم😁

صندلی ماشین چیپولینو بلغارستان مال سیسمونی پسرمه..دوسال پیش دو و پونصد خریدم؛الان ۱و پونصد میفروشم..پسرم اصلا وای نمیسته تو صندلی،حتی یکبارم توش ۵ دقیقه ننشست😐رنگشم ابی اسمونیه،نوی نو😊هرکی خواست بهم بگه😙

خانم‌ها، پوستتون رو پاکسازی کردید؟

ماسک ذغال فریمن و کلی ماسک پرفروش با تخفیف فقط از سایت پیشگام نگار

فردا میرم زمینو میکنم😂

زن اگر عاشق نباشد نه قرمه سبزی جا میوفتاد نه چروکهای پیراهنی صاف میشود زن اگر عاشق نباشد هیچ خسته نباشی و چای بریزمی حق مطلب را ادا نمیکند .
1718

خوب وقتی خونشون استخر داشته خودشونم وضعشون بدنبوده.

قد۱۶۴وزن۷۰کیلو ..‌‌. هدف۶۲کیلو😍 (((اضافه وزن۸کیلو))) من مامان دوتا فرشته هستم ک دوس دارم با وجود دوتا زایمان خوش اندام ب نظر بیام😊    خدایامرسی، امشب ،،، تاریخ ۹۹/۱/۱۴... بعد از ۲ماه و ۱۶روز ب وزن ایده آلم رسیدم.🤩

همسایه دیوار به دیوارمون تو زمین کشاورزیش موقع ابیاری دیده هرچی ابه میره تو یک قسمت زمین سوراخو میکنه میبینه یک کوزه شکسته پرررر سکه وضع خودشو پسراشو داماداشو هرکی بگی خوب شد میراث فرهنگی فهمید اینا ندادن مخفی کردن

فقط 19 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
۱۲بهمن سالگرد عقدم بود که با اومدن نی نی تو دلم شادیمون چند برابر شد.الان ارزوم اینه صدای قلبشو بشنوم💕خداروشکر تو ۶هفته صدای قلبشو شنیدم دعا کنید همه نی نی ها سالم باشن
1710

یکی از فامیلامون عتیقه و سکه پیدا کرد حسابی پولدار شد کار راه انداختن داداشاش برد سرکار 

به خواهرش و مادرش پول داد 

به خانومش پول و ماشین داد خونه بالا شهر خرید خلاصه از این رو به اون رو 

بحث کردن با بعضیا مثه کوبیدن آب توی هاونه ...
1436
شما تعریف کن ببینیم چطوری بود

تو روستا از زمینایی که ارث پدری بود پیدا کردن

کم‌کم ابش میکنن و هربار متوجه میشی ی خونه خریدن

تو روستای پدریم خیلیا پیدا کردن

اون وسط چندنفر ساده هم بودن یهو اب کردن بردن گذاشتن بانک بعد بهشون شک کردن اومدن ازشون گرفتن

کارِت کِ لَنگه، میگی خداقشنگه.... کارِت تموم شه، میگی دلش چ سنگه...