2733
2734
عنوان

تقصیر خودم بود😔

443 بازدید | 19 پست

من یه دختر عمو دارم ک ازدواج کرده و یه بچه ام داره . ایشون اصلا به زندگیش اهمیت نمیده و دوست پسر ام داره . منم از روی سادگی اینارو بهش میگفتم اولا چیزی نمیگفت . الان میگ اصلا باهاش چت نکن چرا باهاش رابطه داری

یا میگه مثلا توی گوشیت سیو کردی هانیه از کجا بدونم واقعن هانیست . صبر کردم از سرکار بیاد میخام قران بیارم وسط ک من بهش خیانت نمیکنم. وضع جامعه خراب شده‌ با اون دختر عمومم کلا رابطم و قطع کردم باعث شده زندگیم خراب شه 😔😔😔

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بیاین لطفا خواهش میکنم بیاین

https://www.ninisite.com/discussion/topic/4040543/کمکم-کنید-لطفا?postId=127900078

فلک در دفتر سرنوشتم قلم زد.چه اوقات خوشی داشتم به هم زد.الهی ای فلک چرخت نگردد،که چرخت آرزوهایم را به هم زد.....                                                   باردار نیستم مجردم تیکر رسیدن به هدفمه انشالله به زودی به هدفم خواهم رسید.😍😍😍😍😍
2728
2740

بعدش ی اشتباه دیگ ام کردم اونم این بود . دوتا از همکاراش و سیو نکرده بود من گفتم ینی کی هستن . عین بچه ها از گوشی خودم پیام دادم بهشون . وای وقتی فهمیدم همکاراش هستن اب شدم . الان میگم بهم اعتماد نداری میگ مگه تو اون روز بهم اعتماد داشتی☹

خیلی خیلی پشبمونم میگم مقصر خودمم تا ۳ نصفه شب با دختر عموم انلاین مبمونم تو واتس اپ شوهرم میگه با کی چت میکنی . تصمیم گرفتم امشب قران بیارم وسط و بهش بگم بار اخرشه از این حرفا میزنه 

بعدش ی اشتباه دیگ ام کردم اونم این بود . دوتا از همکاراش و سیو نکرده بود من گفتم ینی کی هستن . عین ب ...

وای حسابی خراب کردی دختر ولی به نظرم. قرآن نیار وسط عزیزم همینایی که گفتی دوستانه بگو  ایشالا حل میشه نگران نباش کاری نکردی که خودتو میبازی اعتماد به نفس داشته باش  دیگه ام. هر چیزیو نگو 

هیچ وقت بده فامیل وخوانوادهتونو پیش شوهرتون نگید شاید همون لحظه چیزی نگه حتی هی با شما همدردی کنه ول ...

دقیقا اول راه . ادم بی تجربه منم ک بسیار ساده . اونم خیلی زرنگه اون لحظع چیزی نمیگه بعدا پدرم و در میاره تا چند وفت تو دعوا ها ب روم میاره

وای حسابی خراب کردی دختر ولی به نظرم. قرآن نیار وسط عزیزم همینایی که گفتی دوستانه بگو  ایشالا ح ...

۲ ساعت دیگ میاد خونه میخام باهاش صحبت کنم دوستانه و بهش بگم دیگ تکرار نکنه

2706