2752
2734
عنوان

تقصیر خودم بود😔

| مشاهده متن کامل بحث + 444 بازدید | 19 پست

تصمیم گرفتم کمتر انلاین شم و بیشتر وقتم و صرف تاپیک کنم تا اون نبینه ک من گوشی دستمه کلا ب گوشی خیلی حساسه از همون اول خوشش نمیاد . خودشم اصلا دستش نمیگیره میگ شب میخایم‌بخابیم نتت و خاموش کن بیا پیش من 

چون همسر من از همه نظر خوبه. میگ همه حسودن میبینن زندگی طرف خوبه میشینن ب پات میگن شوهرت ک نیست بیا با این دوست شو فلان. میگم بابا مگ بچم میگ آره ‌ اخه من ۱۸ سالمه اون ۲۹. بعد تمام دوستاش بهش میگن چ دختر جوون و خوشگلی و تور کردی اینجوری ک میگن . مهران ام زوم میکنه روم همش گیر میده

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

چون همسر من از همه نظر خوبه. میگ همه حسودن میبینن زندگی طرف خوبه میشینن ب پات میگن شوهرت ک نیست بیا ...

اره دقیقا مثل منی .منم ۱۸ شوهرم ۲۸ .نباید کاری کنی حساس تر بشه چند مدت از گوشی خیلی کم استفاده کن یاوقتی خونه نبود استفاده کن وقتی اومد خونه همش کنارش باش .وکلا زیاد به خونه زندگیت برس تا کم کم فراموش کنه .بادختر عموتم کلا قطع رابطه کن .انشالله مشکلت حل شه عزیزم😘

اره دقیقا مثل منی .منم ۱۸ شوهرم ۲۸ .نباید کاری کنی حساس تر بشه چند مدت از گوشی خیلی کم استفاده کن یا ...

اره با دختر عموم ک کلا قطع ارتباط کردم. تصمیم گرفتم خودم و مشغول کنم زیاد انلاین نشم یا کتاب بخونم ‌. حق بااونه من شورشو در میارم

2731