2752
2734
عنوان

کمکم کنید لطفا

410 بازدید | 44 پست

بچه ها کمکم کنید لطفا همشو پست اول میگم ببخشید طولانیست 36 سالمه مجردم سه ساله برای ازدواجم دعا میکنم نمیشه که نمیشه چهله ی زیارت عاشورا دعای توسل دعای مقاتل حدیث کسا سوره یس مزمل حشر واقعه الرحمن احزاب حشر ذاریات طلاق شرح حدید صف تغابن اعلی اسرا جمعه طه 9 روز دعای توسل 14 روز حدیث کسا 14 روز سوره واقعه 40 روز هر روز یکبار سوره طه 21روز هرروز یکبار سوره طه یکهفته هر روز سه بار سوره طه 40 روز هر روز 133بار دعای یاکاشف الکرب هم وجه الحسین اکشف کربی بحق اخیک الحسین ی60یس در یه روز خوندم جواب نگرفتم.بچه ها دیگه نمیدونم چیکار کنم امروز تو یه سایت با یه کسی آشنا شدم که دعا نویس محسوب میشه بهش زنگ زدم گفت خانوادم طلسم شده و اون طلسم برگشته به من یه نیروی ماورایی دارم که اون نمیذاره ازدواج کنم و هربار یه تیری میندازه جلو که نتونم ازدواج کنم😔😔😔😔😔راست هم میگه یکماه پیش یه خواستگار داشتم شرایطی اوکی بود ولی مامان بزرگم نذاشت وصلتمون سر بگیره😳😳اون گفت فقط این نیست و حتی بعدها بدتر هم میشه گفت اگه بخوای باطل کنی 1.5میلیون میشه 😭و تا باطل بشه همینطور میمونه من این پول رو ندارم که بدم به نظرتون من چه غلطی بکنم آخه؟؟؟؟؟؟

فلک در دفتر سرنوشتم قلم زد.چه اوقات خوشی داشتم به هم زد.الهی ای فلک چرخت نگردد،که چرخت آرزوهایم را به هم زد.....                                                   باردار نیستم مجردم تیکر رسیدن به هدفمه انشالله به زودی به هدفم خواهم رسید.😍😍😍😍😍

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

2731
داشتم میخوندم سرم گیج رفت چقد دعاا

😢😢

فلک در دفتر سرنوشتم قلم زد.چه اوقات خوشی داشتم به هم زد.الهی ای فلک چرخت نگردد،که چرخت آرزوهایم را به هم زد.....                                                   باردار نیستم مجردم تیکر رسیدن به هدفمه انشالله به زودی به هدفم خواهم رسید.😍😍😍😍😍
حالا از کجا معلوم این پولم دادی طلسمت باطل شد؟

پس چیکار کنم واقعا بریدم دیگه 

بگو مقداریش رو به عنوان پیش پرداخت میدم جواب گرفتم باقیش رو میدم

خودش هم اینو میگه ولی من ندارم این پول رو😢

چرا فکر میکنی حتما باید ازدواج کنی؟ مگه تنها گزینه همینه؟ خوب برای خودت یه سرگرمی جور کن، شغلی چیز ...

دلت خوشه به خدا

اینا همش دروغه..☹

تا خدا نخواد نمیشه..شاید ب صلاحت نیس 

نمیدونم چی بگم واقعا 

فقط میدونم پیش دعانویس نباید بری شیادن همشون

ی روحانی چیزی پیدا کن بدون پول برات کاری کنه

مطمئن باش هرکس ک پول میگیره کاری در راه رضای خدا نمیکنه و برده شیطانه 

اگرم یک درصد بتونه کاری کنه از طریق موکل ‌‌‌..و اجنه ودعاهای شیطانی اینکارو میکنه..ک ممکنه بعدها بهت صدمه بزنن 

وااااا🙁 
دلت خوشه به خدا

نه عزیزم، دلم خوش نیست، دقیقا هشت سال پیش مثل امروز نامزدی خودم بود، ولی الان با یک بچه جدا شدم، و باخودم فکرمیکنم، که چرا فکرمیکردم یاید حتما ازدواج کنم الان هزار و یک مشکل دارم که برای فراموش کردنشون میام نی نی سایت و دقایقی از فکرهای آزاردهنده راحت میشم

نه عزیزم، دلم خوش نیست، دقیقا هشت سال پیش مثل امروز نامزدی خودم بود، ولی الان با یک بچه جدا شدم، و ب ...

من تو خونه پدرم واقعا دارم عذاب میکشم

خودش هم اینو میگه ولی من ندارم این پول رو😢

خب جور کن ، مثلا ۵۰۰ تومن بده ، قرض بگیر ، اگه مشکلت حل بشه که ارزشش رو داشته اگه نه که لااقل نمیگی تلاش نکردم و ...

زندگی کوزه ی آبی خنک و رنگین است ، آب این کوزه گهی شور گهی تلخ گهی شیرین است