2733
2739
عنوان

بحث منوشوهرم

1159 بازدید | 111 پست

بچه هامنوشوهرم خیلی بحث میکنیم.میخاستیم براعیدبریم اصفهان خونه خاهرم.بددوتاازخاهرام شوهراشون نمیان ب ماگفتن شمازن و بچه های ماروببرید..یعنی خونه هرکدوم‌میرفتیم اینومیگفتن.بدمانمیدونستیم کیوببریم.بدی روز رفتیم مغازه داداشم...داداشم برگشت ب شوهرم گفت هیچکدومو نبرید یلنی چی شوهراشون بخابن خونه زن بچه هاشونو شماببرید اگه خدایی نگرده ی اتفاقی برا یکیشون بیفته واویلا..بددیگا اومدیم‌خونه شوهرم گفت نمیبریمو بهشون بگو ای حرفا.منم گفتم نمیتونم بگم.هی ارروز بهم‌میگفت تااینکه دیروز گفتم اینقد نگوچ جوریه این تابستونه ماهرجامیرفتیم داداشه توام من ی کلام نگفتم(داداشش معتاده تازه ترک کرده بود)گفت اون داداشمه در حده ی رب ۲۰دیقه میومد ولی خاهرای تو ۷ساعت میخان بیان..خلاصه دعوا کردیم.الانم باهم قهریم...میگه یاخاهراتو نمیبریم.یا که اصن‌نمیریم. شما بگید تقصیرکار منم.؟؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

کاری به این چیزا ندارم ولی واقعا میخواید برید اصفهان؟میدونید اوضاع چقدر خرابه؟

من واژینیسموس شدید داشتم و درمان شدم.دلم میخواد به هرکی که این مشکل بزرگ رو داره کمک کنم.اگه دوس داشتین درخواست بدین
2740

من همیشه ترجیحم اینه به خاطر خانواده اصلا با همسرم بحث نکنم چون شاید من فراموش کنم اما قطعا این خاطره بد تو ذهن اون همیشه میمونه مثل اینکه اون بخاطر خانوادش با من بحث کنه...در ضمن برادرت خیلی خوب گفته

آدمی که شمارو نصیحت میکنه در واقع داره با خودش تو گذشته صحبت میکنه🎭