2733
2739
بچه ها من الان ۲ماهی هست ک ازدواج کردم وخانوادم یه جورایی اونجوری که باید کاری میکردنو بکنن برام انج ...

تو چرا باید خجالت بکشی؟؟؟

اولا نباید توقعی از خانواده ها داشت...دوما اگم مادر و پدرت کم گذاشتن برات ...اونا کم گذاشتن نه تو...پس جایی برا خجالت نیست...

برا همسرتم اگه سوالی داره توضیح بده...

همین ک دختر دسته گلشونو دادن یعنی خیلی کار کردن.

اگه از جهیزیه کم گذاشتن نگاه ب این رسمای غلط جامعه نکن اصلا وظیفه خانواده عروس نیست ک جهیزیه آنچنانی ب دخترشون بده باید در حد یه زندگی ساده بده و انقد خودشونو تو سختی هم نندازن.

اگه برا عیدی و مناسبتها ب شوهرت کادو ندادن ک اصلا وظیفه شوهرت بوده کادو بیاره برات نه خانواده تو.

کلا فک نکن ک خونوادت کم گذاشتن.

بهدها تو مسیر زندگیت میفهمی خیلی هم بزرگوار بودن

برا سلامتی و شادی دل پدرومادرم صلوات بفرستین😊
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خانوادت قانونا و شرعا و عرفا هیییییچ وظیفه ای نداشتن هر کاری هم کردن لطف کردن.توقعتو فراموش کن. وقتی ...

من نمیگم خانوادم وظیفشونه اصلا اما وقتی میبنم خانواده همسرم اینقدر تعارف میکنن منو اما خانواده من واسه شوهرم کم میزارنن میترسم 

❤💛🧡💚💙💜🤍
ن میدونین چجوری هست خانواده شوهر من خیلی رسم دارن و ما یکم رسم هامون با اونا فرق داره پدرمن شب خواست ...

ول کن بابا 

رسم رسم

همین رسم و رسومات من در اوردی باعث هزارتا اختلاف بین زوجهای جوون میشه.

خدا روشکر ک الان سر خونه زندگیتونین و دیگه رسم و رسومات تموم شده

2742
عزیزم وقتی یه پسر میره یه دختر از یه فرهنگ دیگه میگیره باید بدونه اداب رسوم متفاوته ما میگیم رسم های ...

اما فعلا اوناهستن ک دارن رسماشونو به ما ارجعیت میدن

❤💛🧡💚💙💜🤍

ببین از الان بخایی بخاطر خانوادت جلو همسرت خجالت بکشی بهتره بگم کلات پس معرکست 

تو سعی کن کارای مثبتی ک خانوادت برات کردن رو هر از چندگاهی به همسرت بگی تا توی ذهنش این باشه خانوادت سنگ تموم گذاشتن ببین عزیزم همیشه در هر شرایطی پشت و پناه و هویت تو خانوادته پس بخاطر اونا جلوی کسی که فقط چند ساله وارد زندگیت شده خجالت نکش

من نمیگم خانوادم وظیفشونه اصلا اما وقتی میبنم خانواده همسرم اینقدر تعارف میکنن منو اما خانواده من وا ...

هر کس ی اخلاقی داره.

تو ب روی شوهرت نیار

اون خودشو با شرایط وفق میده

2740
ول کن بابا  رسم رسم همین رسم و رسومات من در اوردی باعث هزارتا اختلاف بین زوجهای جوون میشه. خ ...

اتفاقا هنوز سرخونه زندگی نرفتیم و اول این رسم بازیاهست از هرچی رسم ورسوم هست متنفرم دوماهه فکروخیال دیوانم میکنه

❤💛🧡💚💙💜🤍
ببین از الان بخایی بخاطر خانوادت جلو همسرت خجالت بکشی بهتره بگم کلات پس معرکست  تو سعی کن کارا ...

خجالت من بیشتر از طرف خانواده اوناس خیلی کاری میکنن برام بعد من انجوری ک باید باشه نمیتونم واسه پسرشون جبران کنم عذابم میده

❤💛🧡💚💙💜🤍

پررو شون نکن از چی میترسی من یکیو میشناسم از نامزدش پول گرفت داد ساعت سر سفره عقد از طرف خانواده خودش هدیه داد داماد، انقد خودشو دس بالا ميگيره،

اشتباه تو همینه که میدونو خالی کردی حالا هم بخاطر خانوادت شرمنده ای همیشه کوچکترین کار خانوادت رو تو چشم شوهرت گنده جلوه بده از الان سرتو بندازی زمین پس فردا ببخشیدا تو سرت میزنن

2706