2737
2734
اشتباه تو همینه که میدونو خالی کردی حالا هم بخاطر خانوادت شرمنده ای همیشه کوچکترین کار خانوادت رو تو ...

مثلا ما رسم خلعت داریم نمیدونم شهرهای دیگه هم هست یا ن مادرشوهرم هرروز ک منو میبنه هی میگه میگع میگه اصلا دیگه میخوام بزنم زیر گریه

❤💛🧡💚💙💜🤍

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اتفاقا هنوز سرخونه زندگی نرفتیم و اول این رسم بازیاهست از هرچی رسم ورسوم هست متنفرم دوماهه فکروخیال ...

ببین من تجربه خودمو میگم.

منم پاسوز این رسومات مسخره خانواده شوهرم شدم 

ما هیچ رسم خاصی نداشتیم ولی اونا از هرجاشون یه رسم در میاوردن دود این چیزاهم تو‌چشم من و شوهرم رفت.

بهترین کار اینه ک تو این شرایط اصصصصلا تو خودتو قاطی نکن.

اگه خرفی دارن رسمی دارن کاری دارن خونواده ها خودشون با هم حل کنن.

یبار محترمانه و قاطع ب هر دو طرف بگو این رسم خانواده هاست نه ما

ما رو قاطی مسائلتون نکنین.

من تجربه نداشتم نمیدونستم.

خودمو درگیر حرفا و این اختلاف رسوم کردم

هنوزم ک شش سال از اونوقتا میگذره هنوز دلم باهاشون صاف نشده.

پس تو‌اول با شوهرت حرف بزن از اونم بخواه با خانوادش خرف بزنه ک ارامش شما و شیرینی این دورانتونو خراب نکنن

برا سلامتی و شادی دل پدرومادرم صلوات بفرستین😊
من از سرکوفت اینده میترسم

ببین الان جلو نامزدت خانواده همسرت با شرمندگي رفتار کنی مطمئن باش سرکوفت میزنن بهت ولی من میگم یجوری رفتار کن یجوری خودتو دس بالا بگیر که احساس کنن همه این کارایی که برات میکنن فقط وظیفه شونه و انتظار جبران نداشته باشن فقط ب رفتار خودت بستگی داره 

2728
مثلا ما رسم خلعت داریم نمیدونم شهرهای دیگه هم هست یا ن مادرشوهرم هرروز ک منو میبنه هی میگه میگع میگه ...

شما یه بار محترمانه جوابشو بدی دیگه غلط میکنه بگه

همین که دختر دسته گلتونو دادین بهشون زیادیشونه

ببین من تجربه خودمو میگم. منم پاسوز این رسومات مسخره خانواده شوهرم شدم  ما هیچ رسم خاصی نداشت ...

اخ گل گفتین نمیدونین منو شوهرم چ عذابی داریم میکشم خدارشکر ما رسم نداریم اما اونا هرروز یه چیز تازه دوتایی میخوایمم سر به جاده بزاریم بریم

❤💛🧡💚💙💜🤍
مثلا ما رسم خلعت داریم نمیدونم شهرهای دیگه هم هست یا ن مادرشوهرم هرروز ک منو میبنه هی میگه میگع میگه ...

ما هم داریم.

ببین کامنت قبلمو عمل کن 

2738
اخ گل گفتین نمیدونین منو شوهرم چ عذابی داریم میکشم خدارشکر ما رسم نداریم اما اونا هرروز یه چیز تازه ...

پس تا دیر نشده ب نامزدت بگو  باخونوادش صحبت کنه ک رسوماتشونو خودشون ب خونواده تو بگن و از تو ب عنوان رابط استفاده نکنن

من نمیدونم رسم خلعت چیه

اما میدونم هیچ وقت نباید بخاطر خانوادم جلوی شوهرم احساس شرمندگی کنم

دوران عقد من هم خانواده شوهرم خیلی برای من تدارکات گوتاگون میدیدن چون رسم داشتن ولی ما اینجور رسما نداشتیم  و تنها کادویی که از طرف ما به شوهرم بود کادو ولنتاینی که خودم گرفتم و ساعت سر عقد که مامانمینا گرفتن تمام همیشه هم جلو شوهرم میگم من هرچی دارم از برکت وجود پدرمه

پس تا دیر نشده ب نامزدت بگو  باخونوادش صحبت کنه ک رسوماتشونو خودشون ب خونواده تو بگن و از تو ب ...

اخ من زبون ندارم کاش حداقل اون داشت خواهرمن

❤💛🧡💚💙💜🤍
مثلا شما رو خلعت باید برا مادرشوهر انگشتر ببرین

نه بابا

خلعت پارچه میبریم

هرکس هم تا حالا دیدم پارچه برده‌

اینا واقعا از خودشون در اوردن

رسمه مادرزن سلام برا مادرزن طلا میبرن

نه بابا خلعت پارچه میبریم هرکس هم تا حالا دیدم پارچه برده‌ اینا واقعا از خودشون در اوردن رسمه ...

به ما گفتن برا مادرشوهر انگشتر پدرشوهر سکه برا پدربزرگ مادربزرگا پارچه

❤💛🧡💚💙💜🤍
من نمیدونم رسم خلعت چیه اما میدونم هیچ وقت نباید بخاطر خانوادم جلوی شوهرم احساس شرمندگی کنم دوران ...

بعد عروسی از طرف خونواده عروس برا خونواده شوهر یه سری پارچه به عنوان خلعتی میدن

2706