2726

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

بچه ها من الان ۲ماهی هست ک ازدواج کردم وخانوادم یه جورایی اونجوری که باید کاری میکردنو بکنن برام انجام ندادن چجوری بگم کم گذاشتن این مسله باعث میشه من از شوهرم خجالت بکشم چ کنم بنظرتون😔

❤💛🧡💚💙💜🤍

منم هستم بگو

عشق فقط بچه هام.    من خمارم ساقیا.             پیمانه میخواهد دلم.   استکان پرکن می             جانانه میخواد دلم😔   🥂 سلامتی همه حال خرابا🥂 سلامتی اونی که بغلش آروم بخشه🥂    سلامتی اونی که دوست داشتم الان کنارم باشه ونیست🥂سلامتی سه تَن عشق وناموس ورفیق  🥂سلامتی خودم🥂
بچه ها من الان ۲ماهی هست ک ازدواج کردم وخانوادم یه جورایی اونجوری که باید کاری میکردنو بکنن برام انج ...

حتما درتوانشون نبوده دیگه عزیزم تو این گرونی کسی نباید از طرف مقابلش انتظارات زیادی داشته باشه حتما شوهر توهم درک میکنه شرایط و

عشق فقط بچه هام.    من خمارم ساقیا.             پیمانه میخواهد دلم.   استکان پرکن می             جانانه میخواد دلم😔   🥂 سلامتی همه حال خرابا🥂 سلامتی اونی که بغلش آروم بخشه🥂    سلامتی اونی که دوست داشتم الان کنارم باشه ونیست🥂سلامتی سه تَن عشق وناموس ورفیق  🥂سلامتی خودم🥂
حتما درتوانشون نبوده دیگه عزیزم تو این گرونی کسی نباید از طرف مقابلش انتظارات زیادی داشته باشه حتما ...

ن میدونین چجوری هست خانواده شوهر من خیلی رسم دارن و ما یکم رسم هامون با اونا فرق داره پدرمن شب خواستگاری تمام رسماشونو قبول کرد اما هرجوری دلش میخواد داره عمل میکنه 

❤💛🧡💚💙💜🤍
بچه ها من الان ۲ماهی هست ک ازدواج کردم وخانوادم یه جورایی اونجوری که باید کاری میکردنو بکنن برام انج ...

در چ حد ؟ چجوری مثلا 

یه روزِ خب میاد ، که ما همو نکُشیم،، به هم نگاه بد نکنیم ،،، دست بندازیم رو شونه های هم ،،، مثل بچگی ها تو دبستان

خانوادت قانونا و شرعا و عرفا هیییییچ وظیفه ای نداشتن هر کاری هم کردن لطف کردن.توقعتو فراموش کن. وقتی توی ذهنت توقع داری کم کم به خورد شوهرتم میدی پررو میشه....من ۲۰ ساله ازدواج کردم.خونوادتو جلو شوهرت بر بالا بزار یاد بگیره وگرنه اونم دیگه ادم حسابشون نمیکنه.ببخشیدا رک گفتم که لپ کلامو بفهمی.خانوادت هییییچ وظیفه ای ندارن.

بعدم مگه شوهرت فیکسه؟ یا فیکس برات خرج کرده.؟اصلا کرده باشه هم وظیفشه اما خانوات نه

چشم به راه...
2706