2733
2739

سلام  خانما دوماه تو اقدامم و توي اين دوماه پريودام سه روزه شده اين ماه اخر پياز درماني رو از روز سوم پري شروع كردم و چون تخمدانام پلي كستيك هست دكتر برام مدروكسي پروژسترون تجويز كرد به نظرتون اگه باردار بشم مصرف مدروكسي مشكل ساز نميشه؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2742

سلام بچه ها،امیدوارم همه خوب باشن و تو مسیر بچه دار شدن به نتایج خوب و امیدوار کننده ای برسیم انشالله،من تخمک اهدایی میخوام،اگر کسی بود و یا کسی رو میشناسه بطفا بهم معرفی کنه فقط میخوام بیواسطه باشه،بخاطر همین خودم دنبال تخمک هستم

آب بدون كلر از كجا بياريم حالا؟

عزیزم اب معدنی آب چشه و...

ناباروری دارید؟ دو روش معجزه آسای ناباروری معرفی میکنم هزاران نفر باهاش نتیجه گرفتند. مشاوره>> ۰۹۱۲۰۷۴۳۸۸۵ مشاهده نتایج درمان در پیج اینستا

سلام دوستان من واقعا نمی رسم اینجا پاسخگو باشم 

ولی شماره ام رو میدم میتونید تو واتس اپ باهام در ارتباط باشید 

راستی خرنوب اصل و تازه محصول آبان 99 رسیده و الان ارسال داریم . نرید جنس تقلبی و کهنه بگیرید و به خورد شوهراتون بدید :) 

09120743885

ناباروری دارید؟ دو روش معجزه آسای ناباروری معرفی میکنم هزاران نفر باهاش نتیجه گرفتند. مشاوره>> ۰۹۱۲۰۷۴۳۸۸۵ مشاهده نتایج درمان در پیج اینستا
2740
سلام عزیزم هنوز قرصتو داری؟  قیمتش چند؟  شما بااین کپسول باردارشدین؟ اگه اره مشکلتون چی ...

سلام.یه خانمی فقط 10 تا دونه فوری میخواست من باز کردم بهش دادم.از پلمپ در آمده.

من خودم برای تقویت تخمک میخوردم نه باردارم نشدم

پیگمنتر شیرازیم پبجمو ببینید  ،عاشق تتوهای مینیمال و آرایش دایم و اصلاح ابرو هستم،،،

سلام... ما تقریبا ده ساله ازدواج کردیم ۵ سال پیش که اقدام کردیم نشد گفتن شوهرت هم باید آزمایش بده ولی جواب که اومد دنیا رو سرم خراب شد شوهرم اسپرمش صفر بود گفتن آزواسپرم

بعد رفتیم ابن سینا تهران دکتر امیرجنتی عمل نمونه برداری بیضه کرد گفت فایده نداره برین جنین اهدایی 😭😭

ولی پارسال چند جا شنیدیم خیلی اردکان جواب گرفتن بعد ۹ ماه کارامون رو جور کردیم رفتیم اردکان ولی کرونا شروع شد زود برگشتیم

دوباره رفتیم شوهرم بعد ۱۷ روز طب سوزنی مداوم روزی دوبار اسپرمش شد ۸ میلیون... بهترین روز زندگیمون بود ماه بعدش بیشتر شد بعد چهار ماه رسید به ۵۰ میلیون اسپرم با حجم ۷ حدود ۳۵۰ میلیون با مورفولوژی ۴، رفتم میکرو شدم ۱۲ تا تخمک کشیدن، شش تا جنین شد، دو تا انتقال دادم و بعد ۱۴ روز زندگیم ازین رو به اون رو شد و مثبتتتتتتت شدم خداروشکر 

تا عمر دارم ممنون دار دکتر محبوبی هستم چون واقعا درمان جایگزین واسم خیلی سخت بود البته چند ماه دوری از شهرمون سخت بود اما ارزشش رو داشت

خدایا به اندازه بخششت مرا به آرزویم ببخش
سلام... ما تقریبا ده ساله ازدواج کردیم ۵ سال پیش که اقدام کردیم نشد گفتن شوهرت هم باید آزمایش بده ول ...

چرا تبلیغی میکنی در صورتی که سر خودتم کلاه رفته و‌خبر نداری؟؟؟

اینا همه حق الناسه که گردنت میمونه .

اول برو یه ژنتیک از بچه ات بگیر بعد بیا تبلیغ کن.

هرجا رسیدی چشمتو سر حقیقت بستی و‌اومدی تبلیغ این دکتر رو‌کردی

هرکس‌میاد اینجا خودش درد بی اولادی داره دیگه شما نمک سر‌زخمش نریز با این راهی که میخوای بزاری سر راهشون.

وقت و انرژی و زندگی رو همین شماها از ما سلب کردید با این تبلیغات.

حالا هم میخوای بگی مافیای اسپرمم یا یه سودی میبرم از این حرفا.

نه اینا حرف خودت نیست، حرفایی هست که همون دکتر به ظاهر معجزه گر کرده به سرتون.

سلام... ما تقریبا ده ساله ازدواج کردیم ۵ سال پیش که اقدام کردیم نشد گفتن شوهرت هم باید آزمایش بده ول ...

آلاگولو ،انقد مخ مردما چقدرر  تایپیک زدید برا کلاهبرداری.داره رصد میشه این کارت. آیا واقعا فردا دادگاهی بشه میای دفاع کنی؟؟؟؟؟؟

اما من فقط میدونم برا کسیا محبوبی خوبه که،

۱. بی مخ باشن

۲. برنامه ای برای پولاشون نداشته باشن و بخان بریزن روهوا

۳. الاف و عاطل باشن

۴. دوست داشته باشن که نفهمن

۵. تا حالا بدبختی نکشیده باشن و بعد ۳تا ۴ ماه بخان ببینن چه.... تو چاله گذاشتن و هیج جوره جمع نمیشه

بابا آلاگولو ،۴ نفر بودن که با تهدید هزینه هاشونا ازین موجود گرفتن. تو چیچی میزنی که هنوز نمیفهمی

2706