1421
1411
عنوان

سقط مکرر

| مشاهده متن کامل بحث + 950284 بازدید | 13669 پست
سلام
سوما جون خوبی ؟ کم پیدا شدی خانمی . انشالله که عمل شوهرت با موفقیت انجام میشه و دیگه خودت طبیعی باردار میشی و احتیاج به ایوای هم نداری ......

مارال جان یکی از بچه های سایت هم مشکل تالاسمی داشت خودش و شوهرش مینور بودند و احتمال اینکه بچه ماژور باشه زیاد بود دکتر هم گفته بود باید حامله بشه و توی ماه سوم امینوسنتز بده اگه مشکل داشت سقط دو بار حامله شد و هر دو بار بعد از ازمایش معلوم شد که بچه مشکل داره و در ماه سوم سقط کرد به نظرم این خیلی خیلی سخته و تو روحیه ادم تاثیر خیلی بدی میزاره اگه بشه از اول پی جی دی کرد و جنین سالم رو وارد رحم کرد خیلی بهتره .......من نمیدونم این همه تبلیغ میکنن و میگن موسسه باروری رویان در ایران در زمینه ی باروری تو دنیا حرف اول رو میزنه همش کشکه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
زهرا جون واقعا خوشحالم که حال نی نی و خودت خوبه انشالله که این نه ماه رو به سلامت سپری کنی .
عزیزم دیروز رفتم دکتر وضع فولیکولا خوب بود سمت راست 16-17-17-14-15-15 و سمت چپ هم 14-14-16-16-16-17 دکتر گفت که امشب دو تا هاش سی جی بزنم وشنبه برم برای ایوای .خانمی با نی نی توی دلت برام کن واقعا محتاج دعای شما دوستان هستم .....

تو یه مامانی

پس وقت كافي براي خريد نداري!

همين الان ليستت رو بچين

و در خونه تحويل بگير

سلام
زهرا جون رویا جون سومای عزیز و بقیه دوستای خوبم امیدوارم همتون خوب باشیذ من تو برزخ گیر کردم نمیونم چیکار کنم نمیدونم باردار بشم یا برم سراغه اسپرمه اهدایی اره رویا جون راست میگی منم تواناییه مقابله با همچین وضعی رو ندارم که بچه مشکل دار باشه و به زور بیاندازیم پی جی دی هم درایران خیلی ضعیفه و اغلب دکترایی که پولکی نیستن پیشنهاد نمیدن بچه برام دعا کنید عاقلانه تصمیم بگیرمممممممممم زهرا توروخدا برام دعا کن به نینیت بگو برای منم دعا کنه
1401
سلام دوستای خوبم من تو هفته چهارم بودم که به خونریزی افتادم . یعنی الان خونریزی دارم . دکترم گفت شاید بارداری خارح از رحم باشه . دوشنبه قراره برم سونوی واژینال تا معلوم شه که چی یه چیه برام دعا کنید . که اگه قراره سقط بشه کامل دفع بشه و اگه دوباره باردار شدم موفقیت آمیز باشه . مرسی
شبنم جون ان شاالله که وقتی می ری سونو مساله ای نباشه اما فکر کنم اگه قرار به سقط باشه تو هفته 4 کامل سقط می شه چون سقط من دو هفته پیش تو هفته 10 بود که کامل سقط شد اونجور که من شنیدم اکثر سقطهای زیر هفته 8 تا 10 کامل دفع می شن و نیازی به کورتاژ نمی شه
سلام دوستان
زهرا جونم سلام بهت تبریک می گم عزیزم ولی من اگر جای شما بودم حالا که خدا این هدیه را بهم داده که همه چیزش هم هست قلبش و این چیزها دیگه دارو نمی خوردم و آمپول نمی زدم و می سپردمش دست خودش و مطمئن بودم که خودش برام حفظش می کنه و در هر صورت امیدوارم که خدا نی نی و خودت را سالم و سلامت نگهداره و امیدوارم موفق باشی و زود زود نی نی گلت را تو آغوش بگیری یادت باشه ما را هم از دعاهات محروم نکنی
بقیه دوستان امیدورام که همه روزی سلامتی را بدست بیاریم و نی نی های سالمی داشته باشیم تا بعد بای
سلام به همه
زهرا جون مبارکه.
ana : به نظر من خود به خود داروت رو ترک نکن بسته به نظر پزشکت کار کن. مال من تا 5 ماهگی سالم پیش اومد ولی با آسپرین . بعدا دکترم گفت احتمالا باید تمام حاملگیت هپارین مصرف بکنی تا بجه بمونه.
خدای خوبم. ممنون
سلام به همگی .
زهرا جون کجایی ؟؟؟؟؟؟؟
انا جون به نظر منم این اشتباهه که دارو رو سر خود ترک کنی خیلی از افراد تو ماه های پنج و شش بچه اشون رو سقط کردن که اگه فقط روزی یه اسپرین میخوردن این اتفاق نمیافتاد عزیزم خدا درد رو داده درمانش رو هم داده به نظر من باید مراحل درمانت رو دقیقا طبق نظر پزشکت طی کنی در عین حال هم همه چیز رو بسپاری به خدا .
امیدوارم موفق باشی
1394
سلاممممممممممممم
خوبید خانمها من دیروز رفتم ابن سینا و برام کمسیونه موارد خاص گذاشتن گفتن پی جی دی عملا مکن نیست دوراه داری انقدر باردار بشی یکیش بمونه و اسپرمه اهدایی حالا نمیدونم خودشون میگن کدوم بهتره یا میگن تصمیم با خودتونه؟؟؟؟؟؟؟
سلام بچه ها
مارال جان بسپار به خدا
من فردا شوشو عمل داره. تا بعدش چی بشه
زهرا جان ما را بی خبر نذار
رویا خانومی تو چطوری
إِنَّمَا أَمْرُهُ إِذَا أَرَادَ شَیْئًا أَنْ یَقُولَ لَهُ کُنْ فَیَکُونُ...چون به چیزى اراده فرماید کارش این بس که می گوید باش پس [بی درنگ] موجود میشود
سلام به همگی
مارال جان اگه دو دلی استخاره کن و از خدا کمک بگیر .ضمنا راجع به پی جی دی یه زنگ بزن از رویان هم سوال کن ضرر نداره.........
سوما جان امیدوارم عمل به موفقیت انجام بشه و بزودی طبیعی باردار بشی.......
زهرا جان کجایی؟؟؟؟؟؟ امیدوارم خودت و نی نی خوب و سلامت باشید.......
سلام گیتا جان پاکروش الان بیمار جدید نمیپذیره اما میگن اگه معرفی نامه از دکترت داشته باشی و صبح زود بری اسمت رو تو لیستی که دم در مطب میچسبونن بنویسی میبینتت.در مورد دکتر افلاطونی اطلاعی ندارم اما میدونم که پاکروش کارش حرف نداره...
1396
مینا جان منم وقتی اینجا را پیدا کردم خیلی خوشحال شدم.........امیدوارم از اینجا راههای خوبی جلوی پات باز بشه و زودی مامان بشی...........در مورد خودت بیشتر برامون بگو و بگو حالا چکار میکنی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
Lilypie Pregnancy tickers
1364