2737
2734
عنوان

خانمایی که تجربه جدایی دارن بیان

| مشاهده متن کامل بحث + 484 بازدید | 56 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

بخاطره اینه که خیلی دوسش داری

اره خیلی دوسش دارم ولی ارزششو نداره یا باید از خودم بگذرم و به ندای قلبم گوش کنم یام باید پا بذارم رو قلبم و بخاطر خودم ازش دل بکنم ... ولی دلم خیلی بهم زور میگه 

دلت تنگ میشه چون جنست لطیفه چون قلبت و احساست درگیره درست برعکس اقایون نه ک احساس نداشته باشنا نه ...

چه بدبختیه ما زنا داریما .... من نخوام لطیف باشم چیکار باید بکنم ؟😢😢باور کن دیوونه شدم از دست خودم 

2731
چقد خوبی تو ... من چرا دلتنگش میشم؟وااای از دست خودم دیوونه میشم رسما ... کنترل دلمو ندارم با اینکه ...

میدونم گفتنش فایده ای نداره! اینکه بگم دوسش نداشته باش... اینکه بگم سرانجامی نداره... اینکه بگم پشتِ این روزهای خوب روزهای پر از درده... اینکه بگم بزار بره! میدونم بی فایده اس !  ما آدم ها بزرگترین حماقت های تاریخ رو وقتی انجام میدیم که چیزی رو دوست داشته باشیم و دوست داشتن هم که دست خود آدم نیست... بی اختيار ترین اتفاق افتاده جهانه!میگم دوسش داشته باش... اما به بودنش اعتماد نکن! این روزها به بودن هیچکس اعتماد نکن!هر روز با خودت تکرار کن...روزهای نبودنشو تجسم کن...یه روز نبودنشو بـاور کن!نگو اينطورى نیست... نگو نميره... نگو اون با بقیه فرق داره! باور کن شبیه هم بودن ذات تموم آدم هارو!میدونم سخته...میدونم درد داره... اما بهترین راه برای کمتر شکستنته! یکم خودخواه باش...خودتو دوست داشته باش... بزار تو روزهای نبودنش کمتر درد بکشی...کمتر بشکنی... کمتر زجر بکشی!و بعد که رفت...نمیگم گریه نکن؛ اصلا انقدر گریه کن تا خوابت ببره اما میون گریه هات خودتو بغل کن...به غرورت فکر کن...به اینکه ارزششو داری تا بخندی...قلبتو با غرورت بند بزن...دست بگیر به زانوهات...بلندشو!درس بگیر از رفتن ها... از نبودن ها...هر بار یه درس براى بزرگتر شدن و قوى تر شدن! و اولین درسی که میگیری این باشه که:"دوست داشته باش... اما به بودن هیچکس اعتماد نکن!"خُب؟!

اینکه الان دلت واسش تنگ میشه نتیجه اینه که وابسته ش شدی !! هیچوقت هیچوقت آرامشتو وابسته به بودن کسی نکن که بعدا با رفتنش یا جدایی آرامشت بهم بریزه😌🧡

我能打🦋🌱
چه بدبختیه ما زنا داریما .... من نخوام لطیف باشم چیکار باید بکنم ؟😢😢باور کن دیوونه شدم از دست خودم ...

ذکر بگو

دستتو بذار رو قلبت بگو الا ب ذکر الله تطمئن القلوب

ذکر یونسیه هم غم و از بین میبره

ایت الکرسی هم عالیه

۹۹/۹/۹
مگه ی خانم چقدرررر توان داره مگه ی زن ک جنسشم لطیفه و قدرتش کمه چقدر میتونه مقاومت کنه؟ پیامبر ما ...

😢😢😢باور کن احساساتمو وجودمو همه چیزمو با خاک یکسان کرده ... نمیدونم امکانش هست من دوباره یه خانم شاد و پر انرژی باشم که بتونم در اینده زندگی قشنگی داشته باشم؟یا بتونم برا بچه هام مادری کنم ... اونقدر لهم کرده که هیچی ازم باقی نمونده 

2740
😢😢😢باور کن احساساتمو وجودمو همه چیزمو با خاک یکسان کرده ... نمیدونم امکانش هست من دوباره یه خانم ...

ارررررره هست دختر خوب

من گذروندم این روزارو

توام حق شادی داری 

مطمئن باش پر انرژی تر از قبلم میشی

فقط اعتماد ب نفس داشته باش خواهر گلم

۹۹/۹/۹
میدونم گفتنش فایده ای نداره! اینکه بگم دوسش نداشته باش... اینکه بگم سرانجامی نداره... اینکه بگم پشتِ ...

خانمی اشکم در اکمد خیلی قشنگ گفتی خییییلی .... امیدوارم بتونم خودمو بیشتر دوس داشته باشم 😢😢😢 متاسفانه انسان بعضی وقتا تو بعضی شرایط هم خیلی ضعیفه هم خیلی خستس و تو همون شرایط باید قوی باشه تا همه چی بگذره الان دقیقا من تو اون شرایطم 

به منم خیلی بدی کردن ولی نمیدونم‌چرا دلم براش ضعف میره و خیلی ناراحتم بخاطر این قضیه چون سر همین اخل ...

دوسش داری جدا نشو..من راحت جداشدم بهش فکر نمیکردم چن سال گدشت وقتی ازدواج کردم واای..کل خاطرات گدشتم و نکات مثبتی ک داشت و شوهرم نداشت  دییونم کرد از نظر روحی روانی بهم ریختم.شبا ب یادش اشک میریختم..بعد چن سال خوابش میدیدم..تازه فهمیدم چقد من دوس داشت.چ کارای برای خوشحالیم میکرد ک شوهرم نمیکنه..الان ی خورده اروم شدم..شبا با گریه میخابیدم..ارزو دارم ی بار دیگه ببینمش..😔

خانمی اشکم در اکمد خیلی قشنگ گفتی خییییلی .... امیدوارم بتونم خودمو بیشتر دوس داشته باشم 😢😢😢 متاس ...

توکل کن بخدا فقط خداست که تو هر شرایطی میتونی بهش تکیه کنی و کمکت کنه💛

我能打🦋🌱
دوسش داری جدا نشو..من راحت جداشدم بهش فکر نمیکردم چن سال گدشت وقتی ازدواج کردم واای..کل خاطرات گدشتم ...

الهی ... ولی ادمیزاد کلا اینجوریه تا یچیزو داره قدرشو نمیدونه بعدش که از دست داد خوبیاش یادش میفته الان مطمئن باش شوهرت از قبلیه خیلی بهتره ولی چون پیششی متوجه خوبیاش نمیشی قدرشو بدون و خودتو ببخش بخاطر بزار خودت تو درونت ارامش داشته باشی 

2706