2737
2734
عنوان

خانمایی که تجربه جدایی دارن بیان

| مشاهده متن کامل بحث + 484 بازدید | 56 پست
خیانت هم کرده؟

نمیدونم من تاحالا چیزی ازش ندیدم ولی هیچوقت حلقه دستش نمیکنه هر چی میگم‌توجه نمیکنم نمیدونم چه مشکلی داره با حلقه یکی ام اینکه من میدونم با خواهراش حرف میزد چند روز یبار ولی پاک میکرد که من نفهمم حرف زدن اونقدر قشنگ پاک میکرد که هیچ اثری ازشون نمیموند  بخاطر همینم با خودم میگم هم اینکه چرا نباید حلقه دستش میکرد هم اینکه اگه مال خواهراشو اونجوری پاک میکنه که هیچ اثری نمیمونه اگه خیانت کنه هم هیچ اثری ازش نمیذاره 

خدایااااا تورو ب حرمت امشب هر زنی ک در عذابه تو زندگی با شوهرش و یا نجاتش بده یا زندگیشو درست کن

ما ک علم شو نداریم تو که بخشنده ترین و مهربون ترینی خانمای سرزمین منو نجاااات بده

۹۹/۹/۹

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

عن آقا مگه اصلا ارزش دلتنگی هم داره؟؟!!😂😂 خیلی خوشحالم دارم طلاق میگیرم ازش😁

چقد خوبی تو ... من چرا دلتنگش میشم؟وااای از دست خودم دیوونه میشم رسما ... کنترل دلمو ندارم با اینکه خیلی اذیتم گردن 

2731

ی روزی بود میگفتم خدا ینی منم ب ارامش میرسم؟؟؟؟

شبا با گریه میخوابیدم صبا انگیزه ای بره بیداری نداشتم

نمازام شده بود یکی در میون حوصله ی هیچ مراسم و مهمونی رو نداشتم از ته ته قلبم خدارو صدا زدم ک یا درستش کن یا تمومش کن الان زندگیم عالی نیست ولی جهنمم نیس

طلاق بده درست عرش خدارو میلرزونه درست ولی گاهی چاره ای نیس ک نیس

۹۹/۹/۹
همسرت دوست نداره؟

تو حرف میگه دوسم داره ولی تو عمل نه ... انتظار داره همش من کوتاه بیام از همه چی بگذرم توزندگی یه زن تو سری خور باشم‌که ففط بشورم و بپزم و این هر کاری دلش خواس بکنه منم حق ناراحت شدن نداشته باشم ایا این دوس داشتنه؟

2738
خوب این طبیعیه ک اوایلش دلت برات ضعف بره چون بالاخره باهاش یمدت زندگی میکردی و با امیدی باهاش ازدواج ...

ای وای همه اینایی که گفتی روزی صد بار خودم به خودم‌میگم ... اونقدر خودمو فحش میدم بخاطر دلتنگ شدنم 

تو حرف میگه دوسم داره ولی تو عمل نه ... انتظار داره همش من کوتاه بیام از همه چی بگذرم توزندگی یه زن ...

یه سر برید پیش مشاور خانواده

با هر دوتون صحبت کنه بهتون راهکار بده

وقتی همدیگرو دوست دارید حیفه زندگیتونو خراب کنید

به طلاق فعلا فکر نکن

ای ایران ای مرز پر گهر                  ای خاکت سر چشمه ی هنر   دور از تو اندیشه ی بدان               پاینده مانی تو جاودان                                                                                                                               #پاینده_ایران👑💙👑                                   
ای وای همه اینایی که گفتی روزی صد بار خودم به خودم‌میگم ... اونقدر خودمو فحش میدم بخاطر دلتنگ شدنم&n ...

چند وقته جدا شدی؟

مشاور ورزشی،کاهش وزن و تغذیه سالم زیر نظر کارشناس ارشد فیزیولوژی ورزشی.(مربی شنا،امادگی جسمانی،تی ار ایکس،ایروبیک،فیتنس،زومبا،ورزش های توپی)مامان دوقلوهای شیطون👨‍👩‍👧‍👧

مگه ی خانم چقدرررر توان داره

مگه ی زن ک جنسشم لطیفه و قدرتش کمه چقدر میتونه مقاومت کنه؟

پیامبر ما چقدر سفارش کرده ب نیکی با زن ب خوش رفتاری با همسر حضرت علی زن و ب گل تشبیه کرده تو لطافت

پس چراااااا مردای ما این شکلین؟؟؟؟؟؟

۹۹/۹/۹
2706