2733
2739
عنوان

خانمایی که تجربه جدایی دارن بیان

484 بازدید | 56 پست

سلام خانما خوبین؟

تو دوران جدایی دلتنگ همسرتون میشدین اوایل؟چجوری احساساتتونو کنترل کردین چجوری اون دورانو گذروندین؟و چجوری ردش کردین؟

اصلا دلتنگش نمیشدم اینقدر ک بهم بدی کرده بود.بیشترم با ورزش و درس سر خودمو گرم میکردم و دورانو گذروندم.

مشاور ورزشی،کاهش وزن و تغذیه سالم زیر نظر کارشناس ارشد فیزیولوژی ورزشی.(مربی شنا،امادگی جسمانی،تی ار ایکس،ایروبیک،فیتنس،زومبا،ورزش های توپی)مامان دوقلوهای شیطون👨‍👩‍👧‍👧

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

دوسش داری جدا نشو عزیزم

پشیمون میشی

یکم بهم فرصت بدید

طلاق آخرین راهه

ای ایران ای مرز پر گهر                  ای خاکت سر چشمه ی هنر   دور از تو اندیشه ی بدان               پاینده مانی تو جاودان                                                                                                                               #پاینده_ایران👑💙👑                                   
2731
اصلا دلتنگش نمیشدم اینقدر ک بهم بدی کرده بود.بیشترم با ورزش و درس سر خودمو گرم میکردم و دورانو ...

به منم خیلی بدی کردن ولی نمیدونم‌چرا دلم براش ضعف میره و خیلی ناراحتم بخاطر این قضیه چون سر همین اخلاقم خیلی ازم‌سو استفاده کرده و خیلی ضربه های بیشتری بهم زده و دیگه نمیخوام‌به خودم‌ظلم کنم 

2738
دوسش داری جدا نشو عزیزم پشیمون میشی یکم بهم فرصت بدید طلاق آخرین راهه

عزیزم ۴ ساله به هر دری زدیم نشد ولی دوس داشتنم یه طرفس اون‌خیلی پررو و پر توقعه و دیگه خسته شدم دیگه نمیخوام به خودم‌ظلم‌کنم و به پای این ادم بسوزم 

عزیزم ۴ ساله به هر دری زدیم نشد ولی دوس داشتنم یه طرفس اون‌خیلی پررو و پر توقعه و دیگه خسته شدم دیگه ...

همسرت دوست نداره؟

ای ایران ای مرز پر گهر                  ای خاکت سر چشمه ی هنر   دور از تو اندیشه ی بدان               پاینده مانی تو جاودان                                                                                                                               #پاینده_ایران👑💙👑                                   
به منم خیلی بدی کردن ولی نمیدونم‌چرا دلم براش ضعف میره و خیلی ناراحتم بخاطر این قضیه چون سر همین اخل ...

خوب این طبیعیه ک اوایلش دلت برات ضعف بره چون بالاخره باهاش یمدت زندگی میکردی و با امیدی باهاش ازدواج کردی.ولی به قول خودت بخودت ظلم نکن،قوی و محکم باش،اینو قبول کن ک اون تو یه مقطعی از زندگیت بوده و لیاقتت رو نداشته و دلیلی نداره ک همه تا ابد در کنارمون بمونن و مال ما باشن.

مشاور ورزشی،کاهش وزن و تغذیه سالم زیر نظر کارشناس ارشد فیزیولوژی ورزشی.(مربی شنا،امادگی جسمانی،تی ار ایکس،ایروبیک،فیتنس،زومبا،ورزش های توپی)مامان دوقلوهای شیطون👨‍👩‍👧‍👧