2733
2734

چند قاشق بزور اونم تلویزیون تبلیغ بده محو بشه تو تبلیغ وگرنه تف میکنه انگار سم دادم همه جور غذا امتحان کردم دندونم داره درمیاره توروخدا بگید چ غذایی میدین و چ کنم 

عزیزم غذا ها به سلیقه پسرت مربوطه اما نگران نباش یه مدت اینجوریه بعد خوب میشه

اول از همه برا حاجت دخترم دعا کنین عزیزان   یه بار معلممون گفت بنویس قسطنتنیه منم نوشتم قغسثصتطنتطنیهححاااالم از این بهتر نمیشه حالاکه نیستی😛😛 دیگه قسمت هرچی باشه به تو مربوط نیس    وای چقده مستم من🌷 خاک تو سر دو تا دوست پسرای قبلیم    
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

درکت میکنم کاملااااااا

البته الان بهتر شده خدارو‌صدهزار مرتبه شکر از یازده ماهگی به بعد خوب شد اما بازم هرچی هرچی نمیخوره مثلا فرنی اصلااااا نمیخوره یا شیر اصلا نمیخوره

از غذای خودتون به بچه بده ولی فلفل نداشته باشه نمکش هم شور نباشه

خدایا طعم مادری رو به همه زنای دنیا بچشون خیلی شیرینه🤗🤗

هم دردیم😔😢

شب تا صبح هم مک میزنه وشیر میخواد قد و وزن‌ یکسالگی پسرت بهم میگی؟

❤لالا لالا به روی شونه ام بخواب بخواب امشب تو ای دخترِ مهتاب لالا لالا گلم ای بهترینم همیشه واسه تو عاشق ترینم لالا لالا میگم بارون نم نم نیفته از چشات قطره شبنم لالا لالا گل سرخم لالایی ناز دخترِ مامان؛ گونه حنایی بخواب دردونه من وقت خواب شدهمه دلخوشی هام نذر چشات شد❤️(ژوانم)

دختر من پونزده ماهشه یه بار میخوره ده بار نمیخوره

امشب هم نخورد غذا نمیدونم باب میلش نبود🤔😢😢

تو زندگی ، هرروزی ک ، واسه دلت زندگی کردی ؛ بُردی....حتی اگ اشتباه کرده باشی...✌️
2740
الانم چند قاشق نون با ماست خورده خوابیده 

الهی بگردم ای جان

میشه بپرسم وزن‌موقع تولد وقد ودور سرش چند بوده والان چنده؟؟؟

شبا چند بار واسه شیر بیدار میشه؟؟

خدایا طعم مادری رو به همه زنای دنیا بچشون خیلی شیرینه🤗🤗

من از 8 ماهگی باهاش درگیرم علاقه زیادی به نگه داشتن غذا در دهنش داره و مخصوصا تف کردن غذا الان یک سال و دوماهشه وضعم همینه

از مهر تا حالا پانصد گرم اضافه کرده

به امید روز که کرونا بره و همه به زندگی عادی برگردیم صلوات     

دختر من یکسالشه ۴تا دندون بیشتر نداره😢.از۹ماهگی هم وزنش روی ده کیلو و دویست ثابت مونده ولی قدش و دور سرش رشد کرده چرا ثابت شده وزن گیریش؟

❤لالا لالا به روی شونه ام بخواب بخواب امشب تو ای دخترِ مهتاب لالا لالا گلم ای بهترینم همیشه واسه تو عاشق ترینم لالا لالا میگم بارون نم نم نیفته از چشات قطره شبنم لالا لالا گل سرخم لالایی ناز دخترِ مامان؛ گونه حنایی بخواب دردونه من وقت خواب شدهمه دلخوشی هام نذر چشات شد❤️(ژوانم)
اخه سلیقش چیه هخخخخخخ سوپ ماکارانی املت برنج نمیخوره دیگ چی بدم بخوره اخه 

ماکارونی به بچه 1 ساله؟؟؟؟

اول از همه برا حاجت دخترم دعا کنین عزیزان   یه بار معلممون گفت بنویس قسطنتنیه منم نوشتم قغسثصتطنتطنیهححاااالم از این بهتر نمیشه حالاکه نیستی😛😛 دیگه قسمت هرچی باشه به تو مربوط نیس    وای چقده مستم من🌷 خاک تو سر دو تا دوست پسرای قبلیم    
2706