2752
2734
طرز‌ گفتار و رفتار و فرزی و سریعت بودنت و تصمیم ها درستت و ....  را توسعه میده  همه تک رو ...

فرز که هستم خدایی سریع کارامو انجام میدم همه میگن ولی از بس بقیه فس هستن دیوانه میشمتو مار گروهی

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نمی دونم منظورتون چیه، اگ منظورتون اینه ک در مواجهه با موقعیت جدید ، مثل یک فرد چهل ساله نمی تونی رفتار کنی، شاید خوب نباشه..اما اگ درونا احساس یک فرد بیست ساله رو داری، خیلی هم خوبه..من خودم تو بیست و چهار پنج ، موندم، خودمو با دخترای اون. رده ی سنی هم سن می دونم😅

زنی هستم در آستانه ی چهل سالگی☺️ خوب زندگی کردن رو دوست دارم و براین باورم که باید ذائقه مونو به سمت کیفیت بهتر سوق بدیم و این کیفیت تو هر  عرصه ای با استاندارهای مشخصی وجود داره، به خصوص تو ابعاد فرهنگی بیشتر اهمیت پیدا میکنه. خوش شانسی هایی داشتم و یکیش بودن با آدم های بینظیر تو زندگیم بوده. قدردانشونم..💫بهتره کمی خودمونو مرور کنیم برای یادآوری هرآنچه کردیم تا کمتر از دیگران خرده بگیریم.💫لبخند هم می تونه نشانه ی سازگاری با اجتماع باشه، پس میتونید به کار بگیریدش🙃...یادگیری رو دوست دارم، تو هر رشته ای تو هر سطحی..فیلمهای خوبی دیدم و کتابهای خوبی خوندم . در حال حاضر فرصتم برای این کارها کمتر شده، اما سعی میکنم از دیگران و زندگی شون بهره ببرم🌱درخواست دوستی ندید، واقعا فرصتی برای ارتباط ندارم. فقط اخرای شب می تونم کمی تو مجازی درکنارتون باشم🥲🩷.کاربری چهارم هست و از سال نود و شش اینجام. دوستتون دارم ، با احترام به همه:سعی کنیم زود و تند برخورد نکنیم با آدما ، کمی مجال به خودمون بدیم و فکر کنیم. 🌱☺️
نمی دونم منظورتون چیه، اگ منظورتون اینه ک در مواجهه با موقعیت جدید ، مثل یک فرد چهل ساله نمی تونی رف ...

نه درونیه بیرون رفتارم اوکی فرز هستم دست و پا دارم ولی خوب اون جا افتادگی چهل سال ندارم

2731
نه اصلا بزرگ نشدم زبده نیستم اصلا زبر و زرنگ و کار راه انداز نیستم اصلا 

اینو بپذیر که قرار نیست همه خیلی زبر و زرنگ و همه فن حریف باشن همین که تصمیماتت نسبت به قبل عاقلانه تر باشه و خیلی چیزا که قبلا ناراحتت میکرد برات بی اهمیت شده باشه نشونه اینه که پخته تر شدی 

ما توضیحی به کسی بدهکار نیستیم! بگذار بگویند غیرمنطقی هستیم یا ضد اجتماعی هستیم، اما به این می‌ارزد که خودمان باشیم. تا زمانی که رفتار ما و تصمیم‌های ما به کسی آسیبی نمی‌زند، ما توضیحی به کسی بدهکار نیستیم. چقدر زندگی‌ها که با این توضیح خواستن‌ها و تلاش‌های بیهوده برای قانع کردن دیگران بر باد رفته‌اند 

منظورتون از پخته بودن چیه؟

مثلا دوست دارید یه خانم سرسنگین باشید ولی هنوز کودک درونتون شاد و پرانرژیه و فعاله؟

من یه خانم شاد و سرحالم که تمام قد پای زندگیم ایستادم.🤗🤗🤗 یه آدم قوی که داره روی زندگی رو کم میکنه! 😊😊😊من بدون وجود پارتی، شانس و هرچیز دیگه ای به خواسته هام رسیدم. با وجود دو چیز✌ اول لطف خدا دوم همت و تلاش خودم. بابت این موضوع به خودم افتخار میکنم💪💪💪 یه رفیق واسه عشق زندگیمم❤❤❤❤❤ من یک تکیه گاهم، خیالت تخت عشقم، من پشتتم😘😘 روزای خوب رو ساختم بازم میسازم😄
چرا افسرده

افسردگی بعد زایمان و پنیک

🇮🇷❤ مرحبا لشکر حیدر کرار👊🏻 مرحبا جَیش رسول الله❤️🙌🏻🇵🇸 تَرۡمِيهِم بِحِجَارَةٖ مِّن سِجِّيلٖ  باشد که شبانگاهان برسرشان بریزیم همچون عقابان تیزپروازی که شب و روز برایشان معنا ندارد.. شهید احمد متوسلیان.    اونا کوادکوپتر داشتن طفلیا   با پوشش مناسب و رعایت حجابم خفت تذکر گشت و جریمه اش رو نمیکشم😌
2706