2733
2739

سلام دوستان؛هفته 18 آنومالی دادم گفتن یه کیست کلوئید پلکسوس 5 م.م سمت راست مغز جنین هست؛22 هفتگی سونو تکرار کردم گفتن کیست شده 13 م.م ؛28 هفتگی  دوباره تکرار سونو  وکیست شده بود 14م.م دکتر گفت شاید کیست از بین بره؛شاید هم جنین هیدروسفال بشه😢؛گفتن بیشترین زمانی که جنین هیدروسفال میشود 28 تا 32 هفتگی هست.خیلی نگرانم خیلی 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

الهی عزیزم ان شاال‍ا‍ه ک چیزی نیس توکل ب خدا ولی هیدروسفال ینی چی

جمع شدن اب توی مغز

اقا جان به خدا غریب شده ایم پسرفاطمه,هرکی از راه میرسه توی سرمون میزنه,کسی که اقاش بالا سرش نباشه توی سرش میزنن,قربانت شوم حجه بن الحسن
2728

ان شالله جذب بشه

ولی جنین من تو ۱۲ هفتگی هیدروسفال شدید بود که مجبور به سقط شدم. یه نذری بکن ان شالله که خوب بشه حالتو خوب درک‌میکنم 

اقا جان به خدا غریب شده ایم پسرفاطمه,هرکی از راه میرسه توی سرمون میزنه,کسی که اقاش بالا سرش نباشه توی سرش میزنن,قربانت شوم حجه بن الحسن
2740
آخی چ بد😢😢خطرناکه ؟؟

بله خوب مغز رشد نمیکنه و جنین حالت عقب افتاده پیدا میکنه

دلیلشم میگن جهش ژنتیکی

فعلا همه چی نرمال اما این یک ماه آینده خیلی سخت میگذره

ان شاال‍ا‍ه ک چیزی نیس گلم توکل کن بخدا 

مهم نیس درموردم چی فکر میکنن،،مهم اینه انقدرمهمم ک میشینن راجبم فکر میکنن😉☺
بله خوب مغز رشد نمیکنه و جنین حالت عقب افتاده پیدا میکنه دلیلشم میگن جهش ژنتیکی

وای خدا😔😔😔الهی ان شاال‍ا‍ه ک چیزی نیس خدا خودش کمک کنه

مهم نیس درموردم چی فکر میکنن،،مهم اینه انقدرمهمم ک میشینن راجبم فکر میکنن😉☺
2706