2737
2734
عنوان

تروخدا کمممممممممک ابجیا ی لحظه

192 بازدید | 28 پست

من الان نزدیک دوهفته س ک حالم چندان خوب نیس ینی افت فشار دارم البته ماه پر استرسی هم داشتم از ی هفته پیش درد پری داشتم سیکلم ۳۰ روزه ست روز ۲۸ب حاملگی شک کردم ک بیبی زدم منفی شد روز ۲۹ باز زدم منفی شد روز اخر ک روز پریودم بود ک حالم بد شد رفتم بیمارستان از دادم ک اونم منفی شد دکترش گف ک فقط فشارم افتاده البته چنتا ازمایش دیگه هم گرفت گفت مشکل خاصی نداری باز امروز گفتم دارو یاهی لخورم پری شم شوهرم گفت ی تست دیگه بزن مطمعن شی الان دوتا زدم مثبت شد الان نمیدونم من حاملم یا ن البته دو روز از پریودم گذشه ینی ۱۰ موعدم بوده کسی بوده ک با از منفی حامله باشه لطفا اگه کسی میدونه راهنماااییییییمممم کنه 😢😢😢😢😢

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
2740
خو از دادم دو شب پیش ک گفت منفیه باز چون افت فشار دارم از خون میدم اذیتم میکنه حالم بد تر شده دوشبه

بهتره که ی حالی برا افت فشارت بکنی نه اینک راه ب راه بیبی چک بزنی

مهره ی مار روزگارمی 😍 عشق موندگارمی نفس.. 😍 دنیام پسرام😘😍
الان بچه میخوای یا نه نفمیدم

راستش ی دختر ۴ ساله دارم اصلا ب حاملگی فک نمیکردم خیلیم سفتو سخت جلوگیری دارم نمیدونم از کجا در رفته امروز فقط گریه کردم شوهرم میخنده فک کنم ی جا گولم زده نفهمیدم

2706