2733
2734
عنوان

تروخدا کمممممممممک ابجیا ی لحظه

192 بازدید | 28 پست

من الان نزدیک دوهفته س ک حالم چندان خوب نیس ینی افت فشار دارم البته ماه پر استرسی هم داشتم از ی هفته پیش درد پری داشتم سیکلم ۳۰ روزه ست روز ۲۸ب حاملگی شک کردم ک بیبی زدم منفی شد روز ۲۹ باز زدم منفی شد روز اخر ک روز پریودم بود ک حالم بد شد رفتم بیمارستان از دادم ک اونم منفی شد دکترش گف ک فقط فشارم افتاده البته چنتا ازمایش دیگه هم گرفت گفت مشکل خاصی نداری باز امروز گفتم دارو یاهی لخورم پری شم شوهرم گفت ی تست دیگه بزن مطمعن شی الان دوتا زدم مثبت شد الان نمیدونم من حاملم یا ن البته دو روز از پریودم گذشه ینی ۱۰ موعدم بوده کسی بوده ک با از منفی حامله باشه لطفا اگه کسی میدونه راهنماااییییییمممم کنه 😢😢😢😢😢

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

2731
خو از دادم دو شب پیش ک گفت منفیه باز چون افت فشار دارم از خون میدم اذیتم میکنه حالم بد تر شده دوشبه

بهتره که ی حالی برا افت فشارت بکنی نه اینک راه ب راه بیبی چک بزنی

مهره ی مار روزگارمی 😍 عشق موندگارمی نفس.. 😍 دنیام پسرام😘😍
الان بچه میخوای یا نه نفمیدم

راستش ی دختر ۴ ساله دارم اصلا ب حاملگی فک نمیکردم خیلیم سفتو سخت جلوگیری دارم نمیدونم از کجا در رفته امروز فقط گریه کردم شوهرم میخنده فک کنم ی جا گولم زده نفهمیدم