2733
2739
عنوان

تاحالا سنت شکنی کردید؟ بیاید تعریف کنید.

| مشاهده متن کامل بحث + 3506 بازدید | 97 پست
اهوم همین الان مامانم بفهمه حکم اعدام هر دومون صادر میکنه...

اووف توروخدا یه فکری به حال خودت بکن زودتر. اون آقا هم از حست خبر داره؟ 

تو اکثر تاپیکام سعی میکنم اگه چیزی بلدم یادتون بدم یا چیزای خوب رو باهم فرهنگ سازی کنیم باید دست به دست هم بدیم و همدیگرو آگاه کنیم.ما زنیم. از ما قوی تر فقط خداست. راستی اگر قابل دونستید اینستا فالوم کنید shaghayegh_pourahmadi@
طبقه پایینشونم گفتن باشه بعد کلید بم ندادن که ازاد باشن

باز خودشون یا فامیل بیان ببینن یه چیزی آدم همسایه رو برمی‌داره میاره خونه؟ 😕

تو اکثر تاپیکام سعی میکنم اگه چیزی بلدم یادتون بدم یا چیزای خوب رو باهم فرهنگ سازی کنیم باید دست به دست هم بدیم و همدیگرو آگاه کنیم.ما زنیم. از ما قوی تر فقط خداست. راستی اگر قابل دونستید اینستا فالوم کنید shaghayegh_pourahmadi@

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

ما بعد خورد خورد خریدیم اما باز تخت و مبل و یخچال و لباسشویی و تلوزیون بابام گرفت برامون 😅😅

دمش گرم دیگه اصل کاریارو گرفت

چقد خوب که باهاتون همکاری کردن خانواده 

ازدواج که نمیکنم ولی چشم تو همه شرایط همینم از بچگی همین بودم مثلا هیچ وقت نمیزارم برام تولد بگیرن ...

تولد که خوبه حال میده 😍

ولی سعی کن گذشت داشته باشی تا خودت اذیت نشی

2731
اررره😅😅😅

بچه هم داری؟

اووف توروخدا یه فکری به حال خودت بکن زودتر. اون آقا هم از حست خبر داره؟ 

اره اون از من بدتره حسش داره جدا میشه خیلی سعی میکنم بهش بفهمونم که برگرده سر زندگیش ...جداشدنش البته به خاطر من نیستا خودشون مشکل داشتن... چون میدونه قرار نیس اتفاقی بینمون بیفته...

ولی من نمیدونم چیکار کنم نه میتونم برم نه میتونم باشم خیلی وضع بدیع...

بای اشتباه بزرگ عاشق شدم .. زندگیم شد ترس از دست دادن آدمی که همین الانم از دست رفت است ...میدونم مال من نیست ولی دوسش دارم دیگه.. میدونم مال مردم خوردن نداره ولی عشق دیگه ...به قول شاعر اگه دل عقل داشت که دیگه اسمش دل نبود...روزام با فکر اون روزایی که قرار نباشه میگذره ولی حالم خوبه .. برا دلم دعا کنین ...برا دلم تو اون روزایی که دیگه واقعا ندارمش....دوسش دارم و دوستون دارم❤
این معاینه و دستمال هم ازون رسمای خیلی زنندس اه  خونه تکونی نمیکنی کلا یا یه وقت دیگه جز اسفند ...

بعدازاسفندماه مثلااردیبهشت یاخردادوشهریور.بدم میادازخونه تکونی.من اعتقاددارم خونه روتمیززنگه داری نیازی به تکوندنش نباشه.نمیدونم ولی هفتگی وقت بذاریم تیکه تیکه تمیززکنیم دیگه لازم نیست خودمواینقده اذیت کنیم.

من تو تمام فامیل منتظر ازدواجم بودن چون موفق بودم...منم با همسرم ازدواج کردم که یه دختر هم داره و فکر میکنم کل قوانین خاندان رو زیرپا گذاشتم.

آدمی که شمارو نصیحت میکنه در واقع داره با خودش تو گذشته صحبت میکنه🎭
2740

اره ب شوهرم خیلی رو دادم این خودش سنت شکنیه 

منو اذیت نکنید اون خداست ک بخشنده ومهربونه من سلیطه و وحشی ام...                                                باردار نیستم تیکر تولد گل پسر مامانی😍
تولد که خوبه حال میده 😍 ولی سعی کن گذشت داشته باشی تا خودت اذیت نشی

خودم که اصلا اذیت نمیشم

اگر کسی کاری کنه که قابل بخشیدن نباشه هیچ وقت نمیبخشم 

اگر ببخشم اذیت میشم واقعا

برای تولد هم راستش من اصلا از جمع و جشن و... خوشم نمیاد و بنظزم یه خرج اضافه هست

اره اون از من بدتره حسش داره جدا میشه خیلی سعی میکنم بهش بفهمونم که برگرده سر زندگیش ...جداشدنش البت ...

ای بابا کاش اصن باهاش حرف نزنی شاید یه درصد واقعا به خاطر تو باشه جداییش

زنش بفهمه چی

وااای شما فوق العاده ای.  من هرگز لب به هیچ نذری نمیزنم چون اعتقاد دارم برای من پخته نشده و به ...

خودت نازنینی عزیزم 🌸

دقیقااا👌

من هرجا دیدم خیلی با خجالت و شرمندگی میگفتن معذوریم!! منم گفتم شما عالی هستی، خلقت و طبیعتت اینجوریه اتفاقا باید با خودت محترمانه برخورد کنی 

این نذری هم چند جا دیدم، همسایه شون نون خوردن نداره ولی اقا چند میلیون خرج یه وعده غذا نهایت برای ۲۰۰ نفر کرده که اونا اتفاقا وضعشون خوبه، این واقعا تو ذهن من نمیگنجه، میتونن کارای خیلی بزرگتری انجام بدن

مثلا پدر من چند جای شهر آبخوری گذاشت، یا یه مقدار از مبلغ جهیزیه یه دختر که کسی رو نداشت جور کردیم ... 

افطاری اعیان برای اعیانها رو هم من به شخصه قبول ندارم

✔️ ⁩از آنِ خودت باش که ارزنده ترینی✔️⁩                      

سنت ما این بود ک حتما باید خواستگارم اصفهانی اصیل باشه ک خب نذاشتم روم تاثیر بذاره، دوم اینکه دوستی قبل از ازدواج برامون خیییلی زشت بود بازم من قبول نکردم 

هم الان همسرم جنوبی هستش و هم باهاش دوست بودم و ازدواج کردیم 

دکتر انوشه راست میگه : 'گیرم عذر خواهی کردی ، واسه حرفی که زدی' با ذاتی که آشکار شده چه میکنی ؟! ️ 

من متفرررررم از رسم جهاز بینی جشن سیسمونی.جشن ده روزه بچه این چرت وپرتا

ولی میترسم توفامیل اولین نفر باشم.اونم فامیل بزرگی ک داریم حوصله حرف شنیدنای بعدشو ندارم

خوش ب حال سنت شکن ها

یه 
2706