2737
2739

واکنش بقیه چی بوده؟ 

من خودم یه سنت شکن حرفه ایم و اعتقادم اینه رسم و رسوماتی که پشتش مفهوم و معنی خاصی نیست و خانواده هارو تو فشار میذاره باید کامل از بین بره نباید تبدیل به باید ها بشه. 

البته کاملا سلیقه ایه یکی با یه رسمی حال میکنه دوس داره اجراش کنه البته تا جایی که به دیگران فشار نیاد. 

یکی هم مث من از هرچی رسمه فراریه.

تعریف کنید تا منم بگم😍

تو اکثر تاپیکام سعی میکنم اگه چیزی بلدم یادتون بدم یا چیزای خوب رو باهم فرهنگ سازی کنیم باید دست به دست هم بدیم و همدیگرو آگاه کنیم.ما زنیم. از ما قوی تر فقط خداست. راستی اگر قابل دونستید اینستا فالوم کنید shaghayegh_pourahmadi@

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

مثلا من اجازه ندادم برام شب یلدا هدیه بیارن

مثلا برای عقدم جای سرویس طلا خواستم برام یه پراید مدل قدیمی داغون بخرن تا باهاش رانندگی یاد بگیرم و با خیال راحت بکوبم اینور اونور. 

مثلا من تو عروسی رقص چاقو نداشتم 

حنا نداشتم

واقعا رقصیدن با چاقو قشنگه بچه ها؟ 😂😂

تو اکثر تاپیکام سعی میکنم اگه چیزی بلدم یادتون بدم یا چیزای خوب رو باهم فرهنگ سازی کنیم باید دست به دست هم بدیم و همدیگرو آگاه کنیم.ما زنیم. از ما قوی تر فقط خداست. راستی اگر قابل دونستید اینستا فالوم کنید shaghayegh_pourahmadi@

عاشق ی نفر از ی شهر دیگه شدم که ازدواج کرده قبلن

بای اشتباه بزرگ عاشق شدم .. زندگیم شد ترس از دست دادن آدمی که همین الانم از دست رفت است ...میدونم مال من نیست ولی دوسش دارم دیگه.. میدونم مال مردم خوردن نداره ولی عشق دیگه ...به قول شاعر اگه دل عقل داشت که دیگه اسمش دل نبود...روزام با فکر اون روزایی که قرار نباشه میگذره ولی حالم خوبه .. برا دلم دعا کنین ...برا دلم تو اون روزایی که دیگه واقعا ندارمش....دوسش دارم و دوستون دارم❤

من نسبت ب خانواده خودم اين كارو كردم

بعد از طلاقم تنهايي زندگى ميكنم

در صورتى خانواده و همه فاميل انتظار داشتن خونمو بدم اجاره با پدر مادرم زندگى كنم 

الان وقتى ميشنون تنها زندگى ميكنم تعحب ميكنن

زغوغاىِ جهان فارغ!!!🙃
جهاز بینی برگزار نکردم 

ایول از رسم های غلطی که من ازش متنفرم. منم این کارو نکردم

2738

من برای عید نوروز نذاشتم کسی شلوغ کنه با همسرم رفتیم یکم خرید کردم بعد که عید دیدنی رفتم خونشون مامانش اینا بهم عیدی یه تیکه طلا دادن همین.هیچکی خونمون نیومد😂

منم سیسمونی نگرفتم خانواده شوهرم و شوهرم پوزشون کش اومد آی حال داد😅😅😅

آقااا این سیسمونی هیچ جوره تو کت من نمیره یعنی چی من و شوهرم تصمیم میگیریم بچه بیاریم بعد خانواده من بیفتن تو خرج؟؟ 

چادر بری برای عقد مراسم نزاشتم بگیرن

قربانی شوهرم نتونست چیزی بیاره منم اجبار نکردم

کلی هم رسممونه تک دخترم بودم

مامانم فقط حرفم زد

بند ابرو هم با فامیلا میرن که من با خواهرشوهرم رفتم

خریدای عروسی هم من و همسرم رفتیم

رسم برای خواهرشوهر و مادر و جاری اینا لباس بخریم ک نخریدیم😆😆😆😆

نرفتم پیش مامابرای معاینه.شوهرم من رومیشناخت که چجوردختری بودم من تااونموقع باکره بودم ولزومی نمیدیدم برم.خونه تکونی عیدانجام نمیدم....توعذاداری هاتومساجدمانتوتیره میپوشم مثلاقهوای باشال مشکی سرتاپارومشکی نمیپوشم....