2733
2739
عنوان

تاحالا سنت شکنی کردید؟ بیاید تعریف کنید.

| مشاهده متن کامل بحث + 3506 بازدید | 97 پست
واای ببین یه داستانی دارم تو اینستا میخونم که واقعی هم هست شخصیت اصلیش عاشق یه مردی میشه که یه دختر ...

😙😙😙

آدمی که شمارو نصیحت میکنه در واقع داره با خودش تو گذشته صحبت میکنه🎭

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من و همسرمم همینطوریم

همه خریدای عقدمون و عروسیمون دوتایی بود و هرچی لازم بود خریدیم نه اضافی

جهاز برون نداشتم

سیسمونی هم همسرم خرید

آش دندونی برای بچه هام نپختم هرچی هم خانواده ها اصرار کردن نپختم واقعا دلیلی ندیدیم فقط باعث میشه بقیه به زحمت بیوفتن و به بچم کادو بدن

کلا زندگیمون طوریه که دوست نداریم چشم تو هم چشمی باشه هرطوری که احساس راحتی کنیم همونطور زندگی میکنیم.

اللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّد وَآلِ مُحَمَّد وَعَجِّل فَرَجَهُم
2731
من و همسرمم همینطوریم همه خریدای عقدمون و عروسیمون دوتایی بود و هرچی لازم بود خریدیم نه اضافی جهاز ...

انشالله خوشبخت باشین.ماهم ازهمون اول گروه خون تنهارفتیم تا هنوزم همه کارارو خودمون انجام میدیم تنهایی...تو یه روز گروه خون وحلقه ولباس وآرایشگاه وعقدروانجام دادیم...سیسمونی وجهازوخریدعروسی هیچ کسی ندید...طلای عروسی هم نگرفتم...برعکس فامیلام خودم بعدعروسی به اصرارخودم رفتم پیش ماماکه استرسم کم شه وسوالاموبپرس بااینکه همسرم بشدت مخالف بود...مثلاباهمسرم رفتم لباس سرعقدبخرم فروشنده خیلی تعجب کرده بود چون نه تواقوامم نه تو هیچ کدوم از دوروبریام ندیدم تنهایی برن برااین کارا‌...

خدایا همسرمو برام نگه دار  شروع خاطراتم زنگیدنت بود   
انشالله خوشبخت باشین.ماهم ازهمون اول گروه خون تنهارفتیم تا هنوزم همه کارارو خودمون انجام میدیم تنهای ...

ما هم دوتایی راحتتربودیم و باب میلمون خرید میکردیم 

ما هم ازمایش خون هم دوتایی رفته بودیم😁

انشاءالله شما هم خوشبخت باشین عزیزم❤

اللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّد وَآلِ مُحَمَّد وَعَجِّل فَرَجَهُم

تاپیکتونو‌تازه دیدم گفتم ازخودم بگم که بعدفوت داداشم تایکماه فقط لباس مشکی پوشیدم .توخونه هم لباس رنگی.اصلااابه لباس مشکی عقیده ندارم.اینجاتایکسال حدقل لباس مشکی تنشونه وعروسی نمیرن.من عروسی هم رفتم بعد۶ ماه

تاپیکتونو‌تازه دیدم گفتم ازخودم بگم که بعدفوت داداشم تایکماه فقط لباس مشکی پوشیدم .توخونه هم لباس رن ...

به نظر من این قشنگ ترین تابو شکنیه روح اون مرحوم اصلا به مشکی پوشیدن ما نیاز نداره اتفاقا که من معتقدم وقتی پس از مرگ عزیزانموم به زندگی سابق ادامه میدیم شخص فوت شده روحش بیشتر در آرامشه و بقیه اطرافیان با این رفتار ها امید و انگیزه دوباره برای زندگی میگیرن. 

خداوند برادرتونو رحمت کنه عزیزم❤️

تو اکثر تاپیکام سعی میکنم اگه چیزی بلدم یادتون بدم یا چیزای خوب رو باهم فرهنگ سازی کنیم باید دست به دست هم بدیم و همدیگرو آگاه کنیم.ما زنیم. از ما قوی تر فقط خداست. راستی اگر قابل دونستید اینستا فالوم کنید shaghayegh_pourahmadi@
2740