2733
2739
عنوان

طلا برا طلاق

| مشاهده متن کامل بحث + 1053 بازدید | 76 پست
خودت قوی باش منم مامانم اول این پا اونا پا کرد گفتم اگه نخاینم یا اذیتم کنین میزارم میدم از پیش شماه ...

اخه مخالف ازدواج بود 

من ساده گول خوردم من ۲۰ سالمه شوهرم ۳۱ تازه از ازدواج قبلیش یه دختر ۷ ساله داره 

شکستی وجود نداره یا برنده می شم یا درس می گیرم👻🔥
همیشه وکلا میگن هر چی معامله کردی حتی با عزیزات برو دفترخونه ثبتش کن حتی برگه دستنویس هم قبول نیس مگ ...

والا بچه بودم  مامانای ایرانیم میبینی که همش میگن بسوز بساز ببخش خلاصه هرجور شده زندگیتو کن یکی نبود بگه بابا بزار پدر مرده رو درارمم مامان حتی نمیزاشت شارژ گوشی تونامزدی ازشوهرم بگبرم 

در سال ۹۹/۹/۹شکر خدا مشکلاتم حل میشه بهترین زندگیو دارم به همه آرزوهام رسیدم خانوادمم همینطور,🥰🥰🥰😍😍😍پس پیش به سوی زندگی بهتررررررر 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

حالا شوهرت تو توزرد از اب در اومده قرار نیست که همه بد باشن ،

ببین مردای ایرانی اکثرا همینن از 100 درصد 90 در صد اینطور  یه تاپیکای طلاقو بخونی یا یه سز دادگاه بری امار دستت میاد 

در سال ۹۹/۹/۹شکر خدا مشکلاتم حل میشه بهترین زندگیو دارم به همه آرزوهام رسیدم خانوادمم همینطور,🥰🥰🥰😍😍😍پس پیش به سوی زندگی بهتررررررر 
منم تمام طلاهام دادم بش ماشین خرید.. الانم دارم جدامیشم .سند ماشینم ب اسم خودش نی بخام توقیفش کنم.. ...

واقعا😢😢با استشهادیه اینا نمیشه گرفت؟؟ شوهرمنم خونه رو کرده به اسم کس دیگه انقد پروعه میگه کردم به کسی که اصلا نمیشناسی خدا کنه هاپولی کنه اون طرفم 

2731
ببین مردای ایرانی اکثرا همینن از 100 درصد 90 در صد اینطور  یه تاپیکای طلاقو بخونی یا یه سز دادگ ...

راست می گی 

مشکت با شوهرت چی بود؟

والا بچه بودم  مامانای ایرانیم میبینی که همش میگن بسوز بساز ببخش خلاصه هرجور شده زندگیتو کن یکی ...

خب بنده خدا فک کرده مرده زندگیه .... اشکال نداره با یه زبونی چیزی حقتو ازش بگیر شاید حقتو از اون خونه داد اصلا خدا رو چه دیدی

غریبگی نکن  / نکن غریبگی پسرم     /  اینجا خاورمیانه است ، و هر کجای خاک را بکنی ، دوستی عزیزی برادری بیرون میزند ////        گروس عبدالملکیان
ببین مردای ایرانی اکثرا همینن از 100 درصد 90 در صد اینطور  یه تاپیکای طلاقو بخونی یا یه سز دادگ ...

منم از اطرافیان خیلیها رو میشناسم که طلافروختن دارن با خوشی زندگی میکنن،وهیچ مشکلی ندارن از اول هم بهتر حالا قرار نیست رفتی دادگاه دیدی با خودت بگی همه بدهستن ،

اخه مخالف ازدواج بود  من ساده گول خوردم من ۲۰ سالمه شوهرم ۳۱ تازه از ازدواج قبلیش یه دختر ۷ سا ...

وایییی طلاق گرفته تو دختر رفتی زنش شدی .😧😧😧درسته اشتباه کردی ولی دیگه تاکی بسوزی نه عزیزم من بچه ندارم شکر خداا

2738

کاش منم جرات داشتم جدابشم فقط بخاطر پسرم نمیتونم از دنیای بعد طلاق میترسم😔😔

دخترم پر کشید به دست دکترا😭😭💔28هفته رفتم برا شکم درد و لکه بینی بستریم کردن هرچه قدر گفتم درد دارم گوش ندادن گفتن دستگاه درد نشون نمیده اخرش بزور امدن دیدن رحمم فول باز شده بچم با پا بیرون هستش منو سریع بردن بلوک زایمانم اونجام نگهم داشتن بزور که طبیعی بیارم بعد 20دقیقه من گفتم بچم بریچه و اونا تازه فهمیدن  منو سریع بردن سزارین ولی چون دیر شده بود رحممو مدل tبردین یعنی دوتا برش که خیلی دیر تر خوب میشه نسبت به بقیه 💔صدای گریه بچم امد کبود کبود بود نفهمیدم از دستشون انداختن یا چه بلای اوردن سرش ولی بچم فقط یه شب دوم اوردن رفت من دارم نابود میشم روانی میشم کاش یادم بره همه چی
واقعا😢😢با استشهادیه اینا نمیشه گرفت؟؟ شوهرمنم خونه رو کرده به اسم کس دیگه انقد پروعه میگه کردم به ...

فک نکنم با ی وکیلی مشورت کن..

💔🤦‍♀️

بعد اینک مهریت گذاشتی اجرا خونه رو زده ب نام یکی دیگ یا قبلش؟؟؟

دوستان میشه واسم اینکه مشکلم حل بشه دعا کنید ی صلواتم بفرسید ممنون میشم🧡💚❤🥺                                                                                                                                                                         🙏   ♡♡♡ 🙏
منم از اطرافیان خیلیها رو میشناسم که طلافروختن دارن با خوشی زندگی میکنن،وهیچ مشکلی ندارن از اول هم ب ...

باشه شما خوب خداروشکررر

وایییی طلاق گرفته تو دختر رفتی زنش شدی .😧😧😧درسته اشتباه کردی ولی دیگه تاکی بسوزی نه عزیزم من بچه ...

نمی تونم اخه از کجا شروع کنم 

دلم برا بچه شم می سوزه

منم کلی طلا داشتم دادم بهش به خاطر من خونه خرید ماشین خرید اصلا ادم شد اما حالا چی حرف بزنم میگه خودم ادمت کردم لال شو در صورتی که حتی یه لباس گرونم دلم نمیاد بخرم که بهش فشار نیاد خاک تو سرم🤐😔

دخترم پر کشید به دست دکترا😭😭💔28هفته رفتم برا شکم درد و لکه بینی بستریم کردن هرچه قدر گفتم درد دارم گوش ندادن گفتن دستگاه درد نشون نمیده اخرش بزور امدن دیدن رحمم فول باز شده بچم با پا بیرون هستش منو سریع بردن بلوک زایمانم اونجام نگهم داشتن بزور که طبیعی بیارم بعد 20دقیقه من گفتم بچم بریچه و اونا تازه فهمیدن  منو سریع بردن سزارین ولی چون دیر شده بود رحممو مدل tبردین یعنی دوتا برش که خیلی دیر تر خوب میشه نسبت به بقیه 💔صدای گریه بچم امد کبود کبود بود نفهمیدم از دستشون انداختن یا چه بلای اوردن سرش ولی بچم فقط یه شب دوم اوردن رفت من دارم نابود میشم روانی میشم کاش یادم بره همه چی
2706