2733
2734
عنوان

طلا برا طلاق

1053 بازدید | 76 پست

بچه ها من طلاهامو دادم برا خونه الان شوهرم میخاد طلاقم بده چطور میتونم طلاهامو پس بگیرم ؟؟ فاکتورش دست من نیست .راهکار قانونی بلدین بهم بگین؟

در سال ۹۹/۹/۹شکر خدا مشکلاتم حل میشه بهترین زندگیو دارم به همه آرزوهام رسیدم خانوادمم همینطور,🥰🥰🥰😍😍😍پس پیش به سوی زندگی بهتررررررر 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

دیگه دادی رفته چیو میخوای پس بگیری؟!    

خوب من میخاستم زندگی کنم فکر اینده بودم .من ازکجا بدونم انقد نامردن 

در سال ۹۹/۹/۹شکر خدا مشکلاتم حل میشه بهترین زندگیو دارم به همه آرزوهام رسیدم خانوادمم همینطور,🥰🥰🥰😍😍😍پس پیش به سوی زندگی بهتررررررر 
2728
خوب من میخاستم زندگی کنم فکر اینده بودم .من ازکجا بدونم انقد نامردن 

آره خب درسته از روی سادگی دادی ولی الان اگه دنگ‌خونه به نامت نزده که هیچ کار نمیتونی بکنی...

چرا میخواد طلاقت بده؟

علت طلاقتون چیه؟

علت طلاقد ول کن تو تامیکای قبلم هست الان راهکاری هست پس بگیرم؟؟

2738
نه نمیتونی

وکیلیی یا اطلاعاتی داری؟؟

بگو طلاهامو پس بده  اگه نداد توام مهرتو بزار اجرا

مهرم کمخ اونا همه تعلق گرفتن من طلاهامو میخام 😢الان حداقل 80 یا 100 ملیون طلاهام بودن 

واگذار کن به خدا منم همسرم ی چنتا سکه ازم برداشته هدیه پدرم بود مال خودم بود ولی نزاشتم خانوادم مت ...

شمام تو طلاقی ببین حتی چوب کبریتم نده شوهرت خانوما ازمن بهتون نصیحت گول ماماناتونک نخورین هی بساز گذشت کن ازهیچیتون نگدرین طلاپوا ندین مردا نامردتر کثافتر ازاین حرفان توروخدا سادگی منو نکنینن .خدا که اره ولی میخام بشه قانونا پس بگیرم 

2706